Sari la conținut

urban07

Serious Contributor
  • Număr conținut

    972
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de urban07

  1. Aceste le_am simțit din discuțiile de pe whats up ,aleluia ma salvat aceste discuții unde se vede clar cine e pro client si cine nu de bani aruncați f seaca f greu de ajuns la finalul discuției acum se confirma....etc
  2. Pai din pacate asa a fost ultimele zile doar reclama la.only si prezenta fizica nu,pacat avea câteva servicii greu de găsit
  3. Haha asta e in aroganță asa:)))
  4. As fi vrut sa o recenzez pentru voi,dar din păcate se pare ca nu degeaba lipsesc recenziile serioase fiind pliata pe stilul publi24 si neseriozitatea ei nu a lăsat loc de vizita. Prima încercare si ultima Pt mine de evitat...sa ai spor la bucuresti Am încercat pe 3 cai sa ajung la tine!
  5. Probabil este un motiv de ce nu găsești recenzii dar la.Sibiu nu te aștepta 98 % așteaptă sa meargă altii 1 % lasa recenziile după ce pleacă fetele deci inutil iar abia 1 la % se sacrifica util pt comunitate
  6. 🐟🦈🐬🐋
  7. Cred ca a luat-o deja :(( de 2 zile o caut:))) Aduceți o înapoi măcar azi:))
  8. O ce bucurie,vb cu Fodor sa dam o placheta:)
  9. In afara de un com apărut ieri ai fost lăsată in pace deși ai jignit si lovit in orașul acesta fara mila si ai lăsat scris ca nu mai revii totuși ai făcut-o oare de ce? Ai primit un com aliat nesperat si atat ai asteptat ai pornit din noi avalanșă de jigniri,cartman pana încearcă sa obțină o cina cu tine mai bine te sfătuiește sa fi mai diplomata! E o meserie,nu sunt sujt acord cu colegul de mai sus care folosește cuvinte dure dar totuși e o meserie si o parte importanta este si felul de a vb cu clienții,pana nu înțelegi asta nu vei avea parte decât de acei nespălați care spui tu care probabil vin de pe publi,de alții clienți slabe sanse Peace
  10. Eu chiar am o curiozitate. 2 escorte ce au marketing bun dar totuși nici o recenzie de la oamenii de încredere, Rebeca cu arta oralului si cum il lauda ea cel mai bun din tara 0 recenzii f ciudat. Iar Sofia cu presupuse recenzii bune pe sibiu nu e nici un confrate de baza tot anonimi. Ciudat
  11. Vezi ce face daca e chatgpt gratis la îndemna oricui! Mai bine te analizezi pe tine si nu mai poza in victima ,analizează de la ce a început si cum a început si o sa vezi ca doar tu ești vinovata! PS încă aștept prima recenzie pozitiva ,dar aștept aștept aștept
  12. Draga mea Sonia,frustrarea e doar la tine,ne pare rau ca nu poți oferii servicii demne de pretențiile noastre de capitala europeana,sper sa te bazeze admini ,raportata ești ot jigniri. Ca sa ai succes într-un oraș nu e nevoie de gargara ci de prestații corecte ,cine nu reușește in acest oraș sunt fetele care încearcă sa păcălească. Te asigur ca nu ne dorim măcar sa te întorci avem pe publi destule ca tine,iar faptul ca jignești gratuit pe toți si pe toată lumea arată ce fel de om ești si te asigur ca si cei de pe alte orașe vor verifica vizitele tale din alte zone si te vor evita,vor vedea doar mahala si servicii slabe si probabil doar peste granite de unde ai venit vei avea succes. Va încurajez sa o raportați!
  13. chiar va rog sa o raportați pe aceasta diva care ne jignește
  14. Fata asta doar ma supăra....de evitat! Ma supăra ca ma face sa vin des la ea pe criza asta ,de evitat sa o am mai mult pentru mine. O noua vizita o noua oportunitate sa plec reloaded, aveam nevoie de un oral bun bun și la Alina mergi la sigur,e in top pt mine la oral și se știe ca sunt ff greu de mulțumit la acest capitol. O locație perfectă pt mine si ca intimitate si tot ce ai nevoie Am prins-o foarte joviala cu chef de joaca mângâieri schimbări de poziții fără sa am timp sa respir ,notele le-am tot dat in trecut. Pt mine de revizitat cu fiecare ocazie!
  15. Numai Geoana a stat mai puțin ca tine in post:)))
  16. Nu ai înțeles absolut nimic!Este ok,seara frumoasa !
  17. Si totuși de ce ii dai minus la.om? Ti-a făcut o recenzie corectă unde si-a spus părerea frumos fara alte atacuri sau jigniri, se confirma atitudinea ta seaca de pe whats up care ma făcut sa nu vin. Eu zic daca vrei sa ai succes oferă servicii si respect celor care vizitează nu cu minusuri ca dacă ai venit din Italia nu trebuie sa te flatam gratuit
  18. Se pare ca unii se mulțumesc cu o poza(ca si înseamnă ceva o poza) .Si vb colegului de mai sus n poze n anunțuri dar noi încă ardem gazu
  19. De ceva vreme tot vroiam sa incerc o vizita la domnișoara,am ratat câteva vizite dar într-un final am riscat! Ehhh,ce sa Zic bine am făcut, o surpriza plăcută exact ce am cautat am primit (poate mai mult pe viitor ) ma întâmpinat cu energie si bună dispoziție si sa comportat f bine pana la final fiind receptiva la dorințele mele . Pentru mine e de revizitat ,au rămas de încercat unele lucruri de care nu am avut timp si o sa revin!Mai rar in oferta de azi fete care încă se străduiesc sa ofere ce si promit ! Locația binecunoscuta unde frecventa cu fosta colega ,o locație ok,igiena fara reproș,servit suc etc ,aspect perfect evidențiat in poze!
  20. Asa e când nu mai sunt escorte la care sa merite sa mergem :)))) Ardem timpul pe cearta😝
  21. Si eu am pățit,dar in loc sa ne asumam sa fim mai proclient e mai ușor sa dam vina pe pești,oraș,clienți,ape,munți etc
  22. Sărbători fericite si te reasteptam la noi
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare