Sari la conținut

amira94

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    33
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de amira94

  1. Multumesc pentru recenzie
  2. Multumesc pentru recenzie 😘
  3. Multumesc pentru recenzie.Fac dus mereu,dar probabil atunci fiind apa rece,mi-am incalzit apa deoarece am avut probleme cu ovarele.
  4. Pozele sunt din decembrie 😉
  5. Am destui clienti cu capul pe umeri.Nu am nevoie de persoane de genul O seara bună.
  6. Deci vă rog să veniți!Și promit că dacă pozele sunt false,daca eu sau locatia mea suntem jegoase,platesc eu 50 de lei deranjul 😉
  7. Sunteți prosti făcuti gramada.Mergeti la escorte si nu stiti la cine va duceti!!
  8. Am fost în Militari cu Diana,ne-am certat și m-am mutat în Drumul Taberei.Apoi am revenit aici.Nu e nimic dubios cu mine 😂
  9. Nu,am lucrat doar în Militari și Drumul Taberei.
  10. Crezi că escortele care au colege nu își răspund la telefon una alteia când sunt ocupate? Acum dacă colega mea era nouă și nu prea știa să vorbească,asta e altceva
  11. Eu niciodată nu stau în rochie,colanți sau pantaloni scurți
  12. Ești obraznic rău,mai întai asigură-te la cine ai fost,și după vorbește.Fac duș după fiecare client,și indiferent dacă nu am client,eu mereu sunt curată,miros mereu a parfum și a deodorant,niciodată nu am avut vreo reclamație,și ținând cont de faptul că am în jur de 35 de clienți care îmi vin regulat,cred că asta înseamnă ceva,nu toată lumea vine și stă să intre repede pe site să dea detalii.Îmi vin oameni de la birou direct și îmi plătesc mai mult decât am prețul,pentru servicii(chiar dacă nu fac toate căcaturile,chiar dacă fac meseria asta mă respect),pentru curățenia mea și din casă și pentru caracterul meu.Așa că asigurați-vă la cine vă duceți mai întâi,nu mai aruncați cu noroi aiurea.Repet,am foarte mulți clienți care îmi vin regulat,dar care au lucruri mai bune de făcut decât să stea să dea detalii despre ce a făcut. Mi-e egal ce se scrie pe acest site,pentru că cine vine la mine cu adevărat(nu presupune că a fost la mine)mă știe cum sunt. Sunt o escortă care se respectă,indiferent de preț(iar prețul este acesta pentru că nu fac foarte multe servicii,dar ce fac,fac bine!) Mulțumesc pentru înțelegere.
  13. Asta este prețul.
  14. Știu că multe fete au și nu recunosc,dar crede-mă,nu sunt genul care ar accepta ordine de la cineva.Sunt de 5 ani în meserie,nu sunt nouă si naivă.
  15. 30 de minute este timpul alocat unei finalizări.Astea sunt serviciile pe care le fac,nu pot spune mai multe,atâta timp cât nu fac,nu-mi place să spun ceva și să nu fac,nu văd rostul.
  16. Da,uite și alte poze ale mele,cu gura mea.Am avut pearcing în buză și acum am deasupra buzei.
  17. Nu fac,decât pasiv.
  18. Îmi cer eu scuze,probabil eram ocupată.Când sunt liberă,eu îmi răspund la telefon.
  19. Am multe poze și cum am mai spus,cine dorește să mă cunoască,îl aștept cu plăcere.Nu sunt nici cioară,nu am nici pești,nu lucrez nici pe poze false.O zi bună.
  20. Sunt albă și sunt româncă 100% dragul meu.Dacă sunt multe "ciorix" pe aici nu e vina mea.Deci până nu mă cunoașteți nu mai criticați
  21. 23 de ani
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.