Salutare, Dupa citeva incursiuni pe la Amira, iata citeva impresii. 1. Locatie: la metrou Gorjului, in jos spre Moinesti, apoi pe o straduta. Bloc OK, cu o scara cam intunecoasa, apartamentul de asemenea curat si aranjat 2. Prestatie: oral+normal, ambele protejate. Nu am intrebat si de altceva, ca nu m-a interesat. D-soara arata bine (cu fund mare, nu e skinny), e dragalasa, dar partea de interactiune cam lipseste: daca intrebi ceva- raspunde, daca nu -nu. Ca un amanunt: Dupa cum ti-e norocul, telefoanele pot sa sune ca la gara, la Informatii. Daca ar fi sa dau note: -Locatie:9 (e departe) -infatisare: corp 10, figura 9 -oral : 8 -normal:9 -de revizitat: da (Am scris de pe telefon, asa ca e doar esentialul)