uite-o cioara, ui' cum zboara, scot pistoalele si-o impusc Lorena, intr-o nota serioasa si nu mi-o lua in nume de rau ca iti spun cu drag, femeie esti sonata. Tu ai depasit demult faza de copilarisme si in care te alinti de una singura, ai o anumita varsta in care trebuie sa iti dai seama ca esti pe contrasens in ceea ce priveste depasirea firescului, a bunului simt si a unei conduite de femeie. Pai mai femeie ai cont care iti permite modearera noului topic deschis. Tu in loc sa il tii curat si sa ai o noua sansa pana pleci, raspunzi cu injurii grotesti la cea mai mica provocare dupa ce ai facut circ si panarama pana la nivel televizat ani de zile, de la familie la relatii personale. Si faci topice cu dedicatie unei persoane in lipsa ei, practic ti-o ceri. Tu ar trebui sa il eviti mereu pe acest om,mai ales ca ati cladit o intimitate pe termen lung la un moment dat. Tu il injuri la foc automat, cum nu iti scria 2 zile faceai zeci de postari despre Dobre la foc automat si el nici nu te mai baga in seama, puneai poze cu mancare, cautai tu cearta cu el.... Faptul ca 2 barbati din viata ta ti-au spus ca te cauta sa te aranjeze sa iti vezi de treaba ar trebui sa iti ridice mari semne de intrebare. Zeul chiar parea sa aiba ultima oara intentii serioase cu tine, dar nu cum ai tu in fantezii.... Si eu sunt o femeie cu multa personalitate si indracesc barbatul in speta cand ii spun adevarul verde in fata,dar crud, fara tact, mai ales cand ma simt foarte afectata de acea persoana si nu pot sa imi desfasor neplacerile adunat si elegant. Dar sa moara bibi daca un barbat de care m-am apropiat mi-a spus ca in o zi mi-o zi iau peste bot sau ma cauta sa ma rezolve el.... De ce nu iti vezi tu de treaba ta si nu incerci sa traiesti si muncesti curat si linistita? Fara penibil si gretos... Mai lasa vrajeala cu nu eu am injurat pe acel cont,se vedea de pe luna ca scrii tu domnita. Si mi-am facut cont fix pt tine ca uneori din pacate pari batuta in cap si ca nu mai poti sa te aduni ca femeie sa fii si tu macar putin normala.... La fel cum te-am sfatuit atunci cand ai prins curaj sa spui clientilor tot ce crezi despre ei in virtutea faptului ca vrei un job vanilla si renunti la prostitutie....Foarte frumos ti-am vorbit atunci si sa stii ca e inutil sa te plangi cum ca clientiilor nu le pasa ce e in sufletul prostituatei si nu o ia in serios ca femeie pentru ca nu este modern sa inteleaga ca este un job si nimic mai mult. La tine e alta prblema....tu esti atat de inraita de circul si mediile dubioase in care te invarti de ani incat uiti ca trebuie sa respecti si sa iti pese ca altii sa respecte si sa le pese! Mi-am facut cont anume pt tine ca tu chiar nu mai ai filtru, ratiune, doar a perceptie denaturata a realitatii in care oricat de gresit e ceea ce faci sau cum arata viata ta, tu iti tii singura partea. Fara sa schimbi ceva care nu functioneaza, fara dorinta de progres personal, repeti aceleasi greseli si scandal cu anii si nu te mai saturi. Ai si tu mai multa grija la comportament si iti va fi mai bine