Sari la conținut

shamesham3

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    19
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre shamesham3

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

shamesham3's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Collaborator Rare
  • First Post Rare
  • Dedicated Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

5

Reputație

  1. ati reusit careva sub 35?
  2. Doamne nu Mai posta poze ca plec de la lucru sa vin😭
  3. Salut,am fost prima data la salon acum 2 Ani cand an avut o experienta, ok, da se putea Mai bine dar de atunci salonul a evoluat si Este printre preferatele mele, am luat atunci un masaj de o ora cu o tipa pe nume Laura, foarte frumoasa dar masajul a fost Putin lipsit de entuziasm, domnisoara a compensat totusi find foarte permisiva. Ultima Luna am fost la un masaj cu Karina dar in trecut am fost si cu Paula, ambele fete au niste forme superbe, desii parca IMI place Mai mult Karina probabil din cauza parului blond:)).Fata de acum cativa Ani salonul arata Mai bine si cel Mai important oferta de fete Este larga si poti gasii fete pe placul tau. Plus de asta poti gasii fete aproape la orice ora, nu toate fetele se descurca la fel de bine dar daca te uiti la recenzii poti sa alegi pe cineva care sa merite in totalitate.
  4. am fost la ea acum vreo 4 luni Tipa arata super bine pentru amatorii de skinny, foarte micuta si slabuta dar cu un fund si niste sani superbi, Din pacate e foarte stricta la timp iti spune ca trebuie sa finalizezi cand o bagi prea adanc prea repede, deci exista doar un ritm la ea. are 3 pozitii si in misionar nu o poti misca si tu trebuie sa stai lipit de pat. nu accepta aproape nimic si trebuie sa ai grija si cu atinsul. te atentioneaza la orice lucru, cu toate astea nu mi a parut rau ca am mers dar nu o sa ma mai duc.
  5. Saluut, stiu ca frumusetea e subiectiva, dar cine credeti ca cea Mai draguta tipa de la salon?
  6. ba, scuzati limbajul dar, cum cacat faceti neprotejat?
  7. Heii, lucrezi azi? Ca nu am reusit sa dau de tine:((
  8. 🤣🤣🤣🤣
  9. Cum e la fata?
  10. Mersii de informatie, as intreba si cum o cheama dar nu vreau sa fiu insistent asa ca o sa trec pe la cleo doar sa o intreb 🤣🤣🤣🤣
  11. Salut, dar fata aia frumoasa la ce salon lucreaza:))?
  12. Saluut, nu m fugit dar nu am mai prea intrat, am avut o gramada pe cap in ultimul timp si nu am mai verificat postul, mersii mult de sugestiii tuturor!!!!
  13. Salut, desii presimt ca o sa fiu injurat pentru intrebare tot o sa o pun. Stie careva de unde pot face roat de o pastila sau o jumatate de viagra, sau daca are cineva si pote sa imi vinda?
  14. Scuzee, mersii de informatii, atunci uite scrie-mi pe kik , usernameul: Anduu..
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.