Sari la conținut

elyana

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    50
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de elyana

  1. Nu stiu de unde ai ajuns tu la concluzia asta ,el a venit , a fost ok de aceea si eu am fost ok la randul meu si nu a facut decat sa impartaseasca cu voi aceasta experienta . Daca tu stii ca aici e facut reclame si antireclame e parerea ta .
  2. 100 de lei o finalizare 200 de lei ora (2 numere ) Sex normal, sex oral , diferite pozitii , masaj . Oralul in fac ne in functie de igiena.
  3. Buna dragilor ! Am mai atasat poze noi , sper sa va placa si va astept cu drag . Va pup
  4. Eu ziceam de publi.Am modificat pozele , un singur anunt P.s Nume Nicol
  5. Nu mi-am pus poze niciodată vu fata ! Nu mai foloseste nimeni numărul asta . Eu zic asa : sa nu iti mai dai cu parerea nestiind despre ce e vorba . Eu poze cu mine am specificat ca nu voi pune . Care dorește să vină este bine primit care nu la fel. Nu e nimeni obligat să vină înțelegi? La fel cum nici eu nu sunt obligată să fac ce doriti . Cei de pe forum imi cunosc pozele si pe mine . Am motive personale pentru care nu vreau sa pun poze cu mine. Pup
  6. Momentan folosesc contul unei colege . Astăzi voi schimba photo si le voi atașa aici . Pupici
  7. Atunci te astept cu drag ! Nu vei regreta , stai linistit. Dă-mi email-ul tau te rog !
  8. Având în vedere că am prea multe tatuaje care ma pun in evidență nu voi pune poze cu mine. Va supărați sau nu , nu am cum ! Voi pune poze care sa dea cu mine .
  9. Sunt bine , mulțumesc! Am revenit pe Suceava , spre nefericirea altora ! Am rugămintea daca puteti unii dintre voi sa nu va apucați iar sa rupeti cu gura ! Cei care nu au fost mulțumiți si am mai gresit eu pe unele faze pot sa vina sau nu, comportamentul din trecut ramane in urma . Va pup
  10. Buna dragilor! Am lăsat unei foste colege contul. Nu va grăbiți sa va d-ati cu parerea ! Va pup
  11. Bai iti dau dreptate la ce E ce spui , nu este ok ! Dar daca nu am mai putut răspunde inseamna ca eram ocupată. Intradevar nu e frumos ! Daca o sa ma reîntorc te voi anunța si iti promit ca nu iti va părea rau . Te pup
  12. Păi ce treaba am eu cu cine sta acolo ? Sau si in asta sunt eu de vina?
  13. Auzi .....ai uitat ce recenzii îmi dădeai? Sau vrei sa-ti fac eu un remember ?Ruptă in gura de foame ? 😂😂😂😂 Care e problema ta de fapt de te-ai trezit vorbind ? Te macină ceva ? Veziti acolo de cuibusorul tau ! Am iesit din bussines , chiar nu te inteleg ce mai ai de împărțit cu mine ? Te plictisești? Acest forum e pentru a iti da cu parerea despre escortă care lucrează , nu care nu mai are nici o treaba. Dar csf asa-i cand suferi de băgare in seamă!
  14. Nu am renunțat din cauza voastră!!! Stați chill 😘😘😘 Hai toate cele bune !😘
  15. Buna dragilor ! Va anunt cu plăcere ca nu mai lucrez spre fericirea multora , am iesit din domeniu pentru ca mi-am atins țelul asa ca puteti sterge acest forum cu mine . Va pup si toate cele bune
  16. elyana

    0758576559

    Dar oare se putea să nu te bagi tu in seamă asta te roade pe tine ca ma duc eu in alte parti ? Sunt mai plimbareața de felul meu ce să-i faci ....dar văd că voi tot nu înțelegeți că mie mi se rupe de tot ceea ce comentați pe-aici...Hai acum rupeți tastarulie si aștept la câte mai multe jigniri si recenzii proaste. Bafta la tastat....aștept să mă amuz
  17. Comentai de asta ca daca nu a fost la mine să taca Păi tu de ce te bagi ca musca daca nu ai nici o treaba... Sau te mănâncă in c*r
  18. Pozele le am de mai bine de 2 luni Le am de anul trecut făcute, dar le mai schimbam între timp Incetati odată cu prostiile si vedeti-va de treaba voastră
  19. Tu ce parte nu înțelegi ca pe pozele alea lucrează o colega de a mea ? Vin-o într-un week sio vei cunoaște. Bai nu va mai d-ati cu parerea daca nu stiti
  20. In primul rand pe pozele astea lucrez de câteva luni bune !!!!! Nu imi schimb pozele la luna ....Vezi cum minti ? Trebuie să mai fie cineva care se tot uita pe site si vede ca nu vorbesc de pe pereții. Ești cumva vreun fan de ma tot urmărești de 2 ani ce si cum fac ? Daca tot spui ca "ai fost la mine acum 2 ani in Botoșani " care eu lucrez de aproape 3 ani in Suceava daca tot nu ti-a plăcut prestația mea atunci de ce mă tot urmărești?
  21. Bai daca ai fost acum 2 ani la mine de ce nu mi-ai lasat recenzie ? De ce ai cont nou ? Explică-mi asta ....Cu ce drept vii si iti dai cu parerea deodată ce tu nu m-ai vizitat? Ce părere iti dai tu ? Bai Colericul...eu am inteles , ai fost la mine , mi-ai lasat recenzie buna rea cum o fi fost ea ...dar asta pentru ce comentează deodată ce nu a fost la mine??? Se trezeste dupa 2 ani ??? Nu zău?? Sunt clienți care practic nu ai cu cine discuta.... Dar puneți-vă si intrebarea asta : de ce mă comport urat cu unii dintre voi ? Doar nu-s nebună sa ma iau de voi aiurea .... Aveți si voi dreptatea voastră dar si eu o am. Eu am spus ce am avut de zis Lăsați să mi se lase recenzii de viitorii clienți.... Am lămurit problema asa ca nu are rost sa ne mai lungim Va pup
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare