Salut!
Am fost eu la Cristina, asa mi s-a prezentat prima data, asa mi-a ramas in agenda. Fata este foarte ok, ai ce vorbi cu ea, nu e stupida ca majoritatea.
ON foarte bun, se implica frumos la preludiu. NP de calitate, in niciun caz nu face NN sau anal (domnu' Juzijuzi da semnale false catre Cleopatra, ori are veleitati de justitiar frustrat, ori mai de graba este un vajnic peste in lupta grea cu concurenta).
Este bruneta, frumusica, slim-atletica, nu are gram de carne in plus.
Pentru mine e in standard (si doar ma stiti ce mofturos sunt), o recomand si o vizitez ori de cate ori vine in Craiova fiindca apare si dispare, treaba ei de ce. Eu o contactez pe numarul cu 992.
Nu am avut nicio problema de sanatate dupa intanlirile cu ea.
Bafta si noroc!