Sari la conținut

boykka77

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    7
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre boykka77

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

boykka77's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Conversation Starter Rare
  • First Post Rare
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recent Badges

2

Reputație

  1. Salutare! https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-ma-numesc-rebeca-noua-in-orasul-tau-pozele-imi-apartin/1475964d666i7f75eddg48931569f12i.html o cunoaste cineva pe faptura aceasta? in descriere spune si ceva masaj, o muie mai dau fara recenzii, dar parca la un masaj nu m-as duce doar sa ma scarpine una pe spate :)) In afara de salonul ala de masaj DIVIN sau cum s-o numi el, recomanda cineva ceva pe parte de masaj erotic in Braila?
  2. Vă salut, a fost cineva curios să încerce?Ajung în Tulcea zilele următoare și caut ceva drăguț, de la veterani primim o recomandare? https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/amalia-te-astept-in-locatia-mea/dii4g56241he717f29e18295e6ge8g3d.html
  3. Băi, cine o fi Mirciulica asta, ca o fi ea ca o fi peștele, nu trebuie să negăm ca e o escortă peste decent privind județul Tulcea, plm… s-a cam dus sezonul, turiștii au cam plecat de prin județ, poate a vrut și fata sa și dea vreun refresh la anunț acolo să fie headline pe nimfo, dar susțin ce au zis domnii mai sus, ar fi drăguț să și facă cont să mai comunice cu noi aici, diferite chestii, prețuri, program, vizite etc etc etc, să știe să și “vanda” marfa
  4. Sincer, am tot încercat în ultima perioadă să ajung la ea, dar nu ne-am sincronizat programul deloc, ba nu răspundea și revenea târziu când găseam altceva, ba zicea ca în ziua X nu lucrează, dacă a mai fost careva să lase un review.
  5. Noroc prieteni, bai sunt in trecere pe la voi prin zona, am dat un ochi rapid așa peste ce se vorbește pe aici și ce e drept față de alte topicuri de pe alte județe, vorbiți mult :))) și e de bine, ce rugăminte am la voi dacă mă puteți ajuta, mâine ajung sigur în Deva-Hunedoara , am zis să încerc și din bunătățile voastre de pe aici, un oral mic vreau să dau fără prea mare deranj și să mi văd de drum, din ce văd pe aici Adelina / Lara, nu caut topul de pe lumea sunt băiat modest, am încercat azi să discut cu domnișoarele de mai sus, n au răspuns nici la apel nici la mesaj, n am insistat, 1 apel cu 1 mesaj, aia e acum uitându mă o văd și această fată e care este 50/50, vă rog eu frumos, îmi dați ceva concret despre ea? Pare pe gustul meu, sau dacă nu e ce trebuie Roxi, hai lăsați un nr de telefon la baiatu aici pentru o fată care merită acolo, vă sunt recunoscător!
  6. Salutare domnilor, cu jobul sunt voiajor in mai multe judete, si testez de pe toate meleagurile dobrogene si muntene, e dragut sa cunosti toate traditiile locale, asa ca si un bum de adrenalina la aceste domnisoare e bine primit, cum teapa e la ordinea zilei in randul acestor doamne/domnisoare si eu sunt un mare fan al oralului, am ajuns la aceasta domnisoara pe care o tot pasuiam de mult, 0743512309,dar soarta nu ne-a adus impreuna niciodata. Evit sa scriu recenzii, din mai multe perspective, in Tulcea au fost doar experiente mai putin placute, ei bine pana a dat norocul peste mine :)), fratilor fata asta e tot ceea ce cautati si va doriti, in functie de fetish uri, de gusturi, etc etc etc, ca unora le plac chubby, skinny, etc , nu mai conteaza, trebuie sa ajungeti macar odata prin ochii acestei fete. Domnisoara asta te primeste frumos, fara fite, fara figuri, comunicativa, iti lasa de la primul contact un gust frumos, destinde atmosfera inca de la contactul telefonic. Locatia inca este la Marianu, dar se intra chill, nu te stie nu te vede nimeni deci big up !!! Pozele reale 100% Servicii: cum eu sunt fan oral, am testat cateva guri la viata mea, fata asta e de un 8.5 spre 9 (DUPA GUSTUL MEU) (eram si incarcat de cateva zile) deci poftitor poftitor, face o chestie misto rau cu gura, de ti se strang degetele de la picioare si simti cum se misca maduva spinarii :)))), tente de deep, atentie la sateliti DIN OFICIU!!! M-a supt vreo 10 min, si dupa am urcat-o peste mine sa finalizez in balonas. Igiena 10/10, fara nicio surpriza. Dragilor, pentru mine o experienta placuta, dupa atat de mult fail cu fitoase, neseriaose, grabite, mirosuri, etc, cu prima ocazie in oras eu mai revin 100%, va indemn sa incercati odata, tineti de ea, respectati-o, nu aveti prea multe optiuni decat voiajorele ce mai vin, dar fete din judet nu gasesti la un nivel decent. Va doresc ciocane tari, boyka over!
  7. Salutare baietii, deci ca urmare a topicului recomanda cineva o madam doar pentru un oral fast?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.