Sari la conținut

tibiradu

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    53
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre tibiradu

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

tibiradu's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • Dedicated Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

16

Reputație

  1. Raisa, te rog mai posteaza poze cu sanii, am cautat de la inceput si nu mai e valabila nicio poza. mersi
  2. Stie cineva de Daria care a fost la Eros?
  3. Poate scrie si ea aici daca pe viitor mai sunt sanse sa revina sau nu!
  4. Domnisoara nu mai activeaza, pacat! Nu stiu daca mai revine, probrabil s-a retras definitiv. Am avut cateva experiente misto cu ea.
  5. poti da te rog link-ul de pe pornhub cu ea?
  6. Din ce am vazut aici, a inceput meseria in 2019. Sunt convins, ca in aceasta perioada lunga, si a format o chimie si o simpatie pentru unii dintre clienti cu care este mult mai afectuasa si mai implicata si cu care traieste momentele la o cu totul alta intensitate decat cu ceilalti. Probabil acestora le accepta si alte fantezii(fk, finalizari mai indraznete, etc) nu doar cele de pe lista ei de servicii. De aici apar si diferentele mari intre recenzii. Lucrul asta este valabil si pt alte escorte, nu doar pt ea. Eu o stiu cam de 3 ani jumate si am prins o si eu de cateva ori in perioada aia din luna cand spune ca este cu chef mare de futut si foarte horny. Acelea au fost cele mai bune momente, te fute si te suge cu mare pofta, ca o adevarata nimfomana.
  7. Am fost si eu la ea recent, parca a mai slabit putin dar a ramas la fel de buna, cu carnea tare pe ea si cu sanii rotunzi si frumosi. La prima finalizare mi a supt o cu multa pofta si nu se mai satura, daca nu o opream finalizam la ea in gura. Am vrut sa o las sa mi o suga pana la capat dar m am gandit ca se va supara daca terminam in gura ei asa ca am futut o intre sani pana la final. Am stat la o tigara si apoi ne am futut in draci, se vedea ca era horny si cu chef mare. Am schimbat multe pozitii, ma strangea in brate, ma pupa pe gat si piept, totul acompaniat cu multe gemete din partea ei si cateva orgasme, cred ca au fost reale pentru ca tremura toata de fiecare data cand termina. Intrun final am umplut prezervativul, complet epuizat. Sper ca data viitoare sa o prind la fel de dornica de futai.
  8. tot incerc sa ajung la ea dar nu raspunde. a mai reusit cineva sa ajunga la ea?
  9. daca iti deschizi si telefonul
  10. mai activeaza, a mai fost cineva recent? la mesaje nu mai raspunde deloc
  11. cum arata camera si patul, sunt ultimele lucruri care ma intereseaza. vreau sa vad poze cu tine, nu vreau sa cumpar sau sa inchiriez locatia ta.
  12. un contact de la deea, te rog mersi
  13. in care oras?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.