Având în vedere recenziile pozitive scrise de mulți colegi precum și prezența activă și plăcută, fiind cazat in Sibiu, m-am incumetat sa ii dau un mesaj pe wts d -soarei Giulia, la telefon nu a dorit sa vorbesca asa ca ne-am inteles doar prin mesaje.Am fost cazat la hotel asa ca am invitat o acolo.Giulia este o femeie frumoasă, plăcută la corp, cam 1,60 metri înălțime, sâni medii, fund bombat.
După o foarte scurtă socializare a trecut la atac.Un oral adanc si umed, urmat de un normal ca la carte apoi un anal frumos, si -au trecut cele doua ore.Defapt o ora jumatate, oricum am fost multumit deoarece micutul a stranutat de trei ori.
Am platit ptr servicii 1000 ron deplasare ptr cele doua ore, 100 ptr FK si 100 ptr anal, m-a anuntat din timp ca e extra cost.
O recomand !!