Sari la conținut

cheici

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    121
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre cheici

  • Dată Naștere 07/04/1983

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Bucuresti
  • Interese
    Femei frumoase

Vizitatori Recenți Profil

2987 citiri profil

cheici's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • Very Popular Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare
  • One Month Later

Recent Badges

158

Reputație

  1. Pai ce să facem? Trebuie să o alintăm.. o pupăm, o lingem și băgăm și noi ce avem în ea
  2. Au innebunit rau de tot unii. Asta are o problema cu paharele, altul acum 2 zile isi facea laba in baie la escorta, intre sesiuni. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  3. Poate n-am inteles eu bine... deci tu, barbat, te duci la o escorta pentru a face sex cu ea, dar tot mai buna e laba ta? WTF!!! @Anisia10, te rugam foarte frumos, sa ne dai cateva detalii picante 🌶️🌶️🌶️ 😅
  4. Clar ale take. Eu am si avut sansa sa te cunosc si pot confirma ca poza asta nu te ajuta foarte mult in luarea unei decizii, dar ale tale "buze criminale" sunt mai mari.
  5. Salutare! Acum vreo 2 saptamani si jumatate, am reusit si eu sa ajung la domnisoara si o sa punctez cateva aspecte din intalnirea noastra. In primul rand, daca nu sunteti amatori de fete skinny, dati pagina ca sigur aici nu e loc pentru voi. Din punctul meu de vedere, in realitate este mult mai subtire decat ar parea sa se vada in poze si nu e din vina ei. Ca si aspect, arata 100% cum apare si in pozele postate. Silicoane potrivite pentru dimensiunea ei, placute la atingere, 10. Mi-a placut ca este sociabila, gasesti usor subiecte de discutat, asa ca sigur nu ajungi la momente ciudate, in care sa va uitati unul la altul si sa nu stiti ce sa spuneti. M-a servit, dupa cum e si frumos si placut, cu un pahar de apa necesar hidratarii de dinaintea actiunii. Am fugit la un dus rapid, obligatoriu din punctul meu de vedere, si m-am intors in camera pregatit pentru actiune. A inceput cu niste pupici si a coborat usor la soldatel, in timp ce eram in picioare, langa pat, si a inceput sa-l ia in gura. Am ales sa-mi faca oral neprotejat si pare ca se pricepe destul de bine, iar imaginea de sus de cum ma sugea inca o vad si acum. Ne-am mutat in pat, ca am vrut sa-i ling si eu pizda, ca tare bine arata si era si curata, continuand astfel actiunea in mod 69 pana am terminat in gura ei. A supt tot ce se putea din mine, m-a privit in ochi si mi-a zambit, si abia apoi a plecat fara nicium fel de graba la baie sa scuipe si sa se igenizeze. Pentru ON ii dau in 9, ca simt ca se mai poate imbunatatii. Dus, hidratare, schimbat niste vorbe si am incercat si un al doilea numar, chiar daca nu credeam ca mai pot. Mi-a crescut putin presiunea in instalatie si am rugat-o sa stea pe spate, cu picioarele in sus, in timp ce eu o fut in pizda - pozitia asta imi place la nebunie, ca am o imagine completa cu femeia. Am inceput sa pompez usor, iar ea sa geama (de placere, artificial, chiar nu stiu). Si asa am ajuns la o mica problema si anume: nu stiu daca asa geme ea, sau nu era suficient lubrifiata, dar printre gemetele clasice, mai scotea un sunet ca si cum ceva nu ar bine si ar deranja-o. Am intrebat daca este ok si mi-a zis ca da, doar ca eu, psihic, nu am mai putut continua cu placere, chiar daca are pizda faina, si mi-a murit de tot... asta e ghinion! :)) Dus, hidrate, imbracat si plecat, fara niciun fel de graba. Per total a fost o experienta placuta si o recomand, dar doar daca sunteti amatori de skinny. PS. Am ajuns mai devreme decat aveam programarea si fiind liber, mi-a zis ca pot urca, sa nu mai astept pe strazi
  6. oscilobatant 🙈 Urmatoarea litera L
  7. Iti lasa gura apa, nu alta! 🤤 🤤 🤤 🤤 🤤
  8. La multi ani, Leila! Dar cat de sexy poti sa fi in constumatia asta! 😍
  9. Lidia e numele ei, nu Delia 🙈
  10. Pare ca a uitat dupa prima propozitie cum te cheama, si cred ca inca ii tremura mainile pe tastatura 🙈😅
  11. Bună seara, dragi colegi, Am avut ocazia să ajung din nou săptămâna trecută la Lidia, și în special la borcanul ei cu miere. Doamne ce piersicuță are! Întâlnire stabilită pe whatsapp și respectată de amândoi în tocmai, după mai multe nesincronizări (cam multă spontaneitate din partea mea + radar activ). De data aceasta n-am stat prea mult de vorbă, că deja ne cunoșteam și am fugit la duș să mă pregătesc de acțiunea mult așteptată. Știa deja că vreau să "bag botul la savarină", din discuțiile de pe whatsapp, așa că s-a așezat frumos pe spate, după un scurt preludiu, un gustat de buze superioare. Mi-am satisfăcut plăcerea gustândui pizdulicea, iar apoi m-am pus eu pe spate, ea mi-a luat toată p*la în gură și a început cu un DT de zile mari. Data trecută am fost fascinat de acest oral făcut de ea și n-am ajuns la "scris", dar acum, cu experiența din trecut, n-am lăsat-o să mă termine și am rugat-o să trecem la normal, nu ea deasupra. M-a dat gata destul de repede, în prezervativ, nu că aș fi eu cine știe ce futangiu, dar Lidia știe ce face. Am băgat un duș de revenire, am mai stat de vorbă și când am văzut că prinde Gogu viață am început returul. De data asta am vrut să stea ea întinsă pe spate, după oralul magnific de inițiere, să am o priveliște plăcută. Îmi place la ea că e foarte flexibilă. Finalizare tot în prezervativ, tot spectaculos. Pentru a treia întâlnire am stabilit deja meniul: anal. Mulțumesc Lidia, pe data viitoare și spor la futut băieți!
  12. A fost servita. L urmatoarea litera
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.