Deci vreau să lamuresc aici situatia! Nu am un program fix de accea nu raspund mereu,lucrez când doresc și nu sunt obligată să suport un comportament neadecvat! Fii sigur că dacă nu știi să vorbești la telefon si esti "obraznicut" sa zic asa nu te voi primi si iti voi salva numarul iar tura viitoare clar nu mai raspund!Eu nu am obligat niciodata un client sa raman este strict alegerea lui! Iar despre servicile prestate ca este vorba despre masaj sau escorta este fix problema mea,câti bani cer sau nu la fel tot problema mea eu iti spun pretul iar daca tu esti multumit ramai daca nu foarte simplu poti parasi locatia fara niciun fel de problema! Si locatia mea este una mereu in siguranta chiar daca am fost singura sau cu colega/colege asta este cel mai important lucru sa fii corecta fata de clienti care ti-au calcat pragul,aici e vorba si de educatia omului si caracterul sau vorbesc in general acum! Sper ca am lamurit situatia in mare parte ! O zi buna va doresc! 😊