Salutare colegi , nu este autorecenzare !!! Cum am fost criticat !!!
Ajuns azi in Oradea cu treaba nu m-am putut abține sa nu o revizitez pe Deea și o voi face ori de câte ori am ocazia ! Programat de ieri știind ca ajung in zona ,Deea mi-a oferit din nou un moment superb din toate punctele de vedere , din păcate am putut sta doar o finalizare neavând timp suficient ! Locația cunoastita in universității . Am ajuns la locație , aceeași fata naturală și frumoasa m-a întâmpinat la ușa și ca de fiecare data sunt emoționat când o reîntâlnesc ! Am fost primit înăuntru , servit cu un suc , fumat Țigara de acomodare și am trecut la dus ! Revenind de la dus m-a invitat pe canapeaua nebuniilor unde am început prin atingeri după care am fost răsfățat cu un oral bun , poziția ei din lateral care o ador , bucurându-ma de priveliște ! Continuat cu un 69 apoi ca niciodată am capitulat un poziția LOT ! Ciudat pentru mine dar plăcut in același timp ! Continuat cu un dus apoi am mai fumat o Țigara și am plecat in treburile mele cu gândul la ea !
Locație : 9 , puțin complicat cred eu pentru cei care merg prima data .
Aspect : 9 (pentru ca a slăbit puțin cam mult dar mie unul îmi plac fetele slăbuțe ) 10 pentru ca este naturală ( fără fond de ten si altele ce ajuta la îmbunătățirea ei )
Igiena : din partea mea primește un 10 , niciodată nu am avut surprize sau mirosuri neplăcute și este printre putinele escorte pe care le tot revizitez
Atitudine : 9,5 azi , puțin somnoroasa , probabil de la vreme
Oral Np : 10 , mie îmi place nu neaparat oralul cât și priveliștea , dacă nu m-as uita nici nu as bagă de seama ca se ajuta ușor de mâna !
Normal protejat : azi merita un mare 10 pentru ca am capitulat in LOT pentru prima data cu ea
Per total eu am avut o experiența frumoasa cu aceasta fata chiar dacă ajung destul de rar la ea , voi revenii cu plăcere de fiecare data pentru naturalețea ei . Nu este o fata de 10 pe linie dar știe sa se facă plăcută !
Raport calitate preț : 150 lei investiți cu încredere de fiecare data !
De revenit : DA , doar sper sa nu mai slăbească f mult ( dacă citești ai grija de tine și mănâncă mai mult ) , am sa controlez când mai ajung in Oradea !
Imi mulțumesc Deea ! Colegi , mergeți cu încredere dacă va plac fetele slim !
Va salut pe toți și numa bine !