Sari la conținut

reaktor

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    7
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre reaktor

reaktor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputație

  1. Fetele vor banu', curvarii vor fetele... Unele mai sunt pestite, dar eu nu am avut mari probleme pana in prezent. Imi inchipui ca cearta si scandalurile merg in defavoarea afacerii. Este posibil insa, ca unii curvari sa reprezinte un anume interes pentru pescalai. Poate vor sa-i fure, sa-i santajeze, poate au ceva de impartit cu ei. Parca nu m-as risca, ca si curvar, sa aflu care - ce are cu mine, asa ca va intreb pe voi, astia mai experimentati: Ce zone si escorte sunt cu adevarat de evitat? P.S. Stiu ca exista o sectiune "escorte de evitat", dar cred ca nu este completa.
  2. reaktor

    Cum te simti azi

    Nu mai poate omu sa se converseze :no2
  3. reaktor

    Cum te simti azi

    Ambele filme bune, iza. Xtreme... la casare cand si-o ia de la panzerfaust sau .... panzerschreck, asa, stiam ca mai era inca unul =))
  4. Eu ma gandeam sa merg maine la un magazin din asta de imprima pe tricouri, cesti si alte obiecte.... Se poate da si comanda online, dar nu stiu daca ajunge in ziua respectiva. Planul este ca eu sa ma duc, sa ii spun persoanei respective ca doresc un tricou inscriptionat cu cele 10 porunci si dupa sa-l pun pe mine si sa merg cu el la curve. Asta este o idee mai veche, dar ma roade curiozitatea sa vad cum ar reactiona curva cand mi-ar deschide usa si eu as ruga-o sa imi reaminteasca si mie poruncile pe care trebuie sa le urmam, ca doar nu suntem slobozi. Pareri pro contra si alte sugestii de cadouri, glume samd sunt binevenite.
×
×
  • Creează nouă...