Sari la conținut

una_alta

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de una_alta

  1. Buna. Mai lucrezi?nu ti-am mai vazut demult anunt activ.
  2. Salutare. Urmaresc de ceva ani siteul insa abia acum scriu pentru prima data Stitinceva saloane de masaj “permisive” cu fete frumoase? Nu spelunci cu fete cu alura de damigeana😀 care vor doar sa te frece putin cu carmol ca asa stiu ele de la mamaie ca e masajul. pana acum cateva luni era o fata cu “nume de scena” Antonia la Exclusiv Masaj (de la Domenii)insa s-a mutat in alt salon si nu am mai dat de ea.
  3. Salutare tuturor. Urmaresc de ani buni forumul si mereu am verificat aici intai inainte de a merge la o escorta. De data aceasta am Zis sa imi fac si cont.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.