Daca as posta aici ca sug pula pentru o recenzie s-ar umple pagina..... Dar eu nu ma injosesc si nici nu fac servicii extra pentru reclamă Cine stie cunoaste iar cine vrea încearcă cine nu... Sa aștepte recenzii Eu nu inteleg un lucru cum poti tu ca om sa te iei dupa altcineva doar pt ca persoana aia zice ca sunt de nota 10.. Si ca am supt-o etc etc blah blah bine Poi poate intre noi nu exista o chimie sau sunt n motive In viata trebuie sa încerci tu pe pielea ta nu sa te iei după ce zice x si y.... Poate lui i a placut si tie nu o sa iti placa âš ï¸âš ï¸âš ï¸ dar da... Sustin ca noi romanii suntem un popor care traim sub efectul de turma... Exact ca niste oi... Exact ca la alegeri si tot asa ðŸ’â€â™€ï¸ Nu vreau sa supăr pe nimeni dar aceasta este parerea mea Esti curios vi si incerci nu aștepți sa iti confirme nimeni cum am supt-o... ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤—â¤ï¸ðŸ˜˜