Am vizitat-o si eu pe Maya marti seara. Trebuia sa vad sanii aia pe care ii ascunde in poze. Nu am fost dezamagit. E o gagica foarte misto dar, bineinteles, depinde si cum te porti tu cu ea. Locatia e micuta si nu e lux, dar e de ajuns pentru futut. Ca pana la urma, pentru asta te duci, nu? Patul s-ar putea sa aiba nevoie de niste reparatii dupa ce i-am facut eu, dar asta e...
Maya e foarte misto, sanii sunt piesa de rezistenta din punctul meu de vedere, pasarica mica, labii mici, tatuaje, ce trebuie. Oralul fain, stie ce face.
Dar cel mai mult mi-a placut sa stau de vorba cu ea. Caterinca si glume pe care o sa le prindeti, mai ales daca va uitati la Baieti de Oras. O sa intelegeti daca mergeti la ea.
Multumesc Maya! Succes!