Sari la conținut

luke10

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    6
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre luke10

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

luke10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputație

  1. Fiind atras de amabilitatea de care dadea dovada la telefon(0730 224796), am zis sa incerc.A avut bunavointa sa ma ghideze telefonic pana am ajuns la scara la interfon.Intrand am vazut o blonda la 1,70 m, varsta putin peste 20, cu forme si toata numai un zambet.Deoarece nu sta singura,ci mai are inca doua colege, am intrat in sufragerie.Am evaluat-o rapid si mi-am zis ca e chiar pe placul meu, sani naturali mari, fund bombat, inalta, draguta la fata si pe deasupra si amabila.Voluptoasa e cuvantul potrivit :) Am platit o finalizare(100 ; 200/ora) ne-am dezbracat si am trecut la treaba ea incepand cu un O.P. A incercat de cateva ori un deep throath, per ansamblu mi-a placut oralul chiar si protejat, i-as da un 8. Dupa 5 min s-a pus in pozitia mama iedului unde am prestat ceva timp, admirandu-i curburile voluptoase. Se misca bine la normal, indiferent ca sta dedesubt, deasupra sau pe o parte.E dispusa la orice pozitie doreste clientul, deci de nota 10. Amabila , cu zambetul pe fata, voce placuta, dispusa sa asculte si sa poarte o conversatie cu clientul, deci tot nota 10. Nu accepta nimic neprotejat(Nu vreau sa mor de tanara) M-am simtit foarte bine . Deci O RECOMAND ! https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/weekendul-asta-sunt-la-tine-in-oras/78086276706f6753.html https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191012/1046/f0273c91273e247e4a9a91671e482cab.jpg https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191012/1046/cafcd79ede88dc42540ef861dee0f8d9.jpg https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20191012/1114/6c1ca23edf49da5b50c14c8a038b9f73.jpg
  2. luke10

    Sondaj

    Care este ordinea calităților pe care le preferați la o escorta? De ex: corp, voce, curățenie, amabilitate, sâni, buci, profesionalism...etc
  3. Am sunat eu aseara, am intrebat tariful , apoi am intrebat de pozitii.M-a intrebat cu o voce iritata, ce pozitii vreau si mi-a inchis telefonul in nas. Daca nu are rabdare sa dea un raspuns, sunt convins ca nu are rabdare nici pt altceva. Deci un MARE MINUS de la mine.
  4. 0769 319038
  5. 0769 319038
  6. Săptămâna asta, având chef de nebunii, am dat o randare pe publi24 în căutare de ceva interesant. Trebuie sa recunosc ca din multitudinea de voci sunate, mi-a atras atenția și mi-a rămas în memorie una foarte candida. Are puștoaica asta o voce dulce și suavă și ce mai, mi-a rămas în creier, astfel ca nu am mai ținut cont de alte voci auzite. Am ajuns la locație, vis a vis de Spitalul județean, etaj 1. Mi-a deschis ușa o căprioară cu sânii goi(potriviți ca mărime) și îmbrăcată doar cu niște chiloței negri. Fuma și m-a întrebat dacă poate termina țigarea. După ce i-am dat aprobarea mea, a încercat o conversație care nu a durat prea mult. Am mers în dormitor unde m-am dezbrăcat și a început un OP, spunându-mi ca în nici un caz nu-mi pune prezervativul cu gura. După un OP destul de scurt am trecut la treaba timp de 15 min max. Telefonul de lângă ea a sunt de doua ori și a și răspuns la apel spunându-mi sa o ținui, dar sa nu zic nimic... M-a întrebat de doua ori dacă nu mai termin odată...m-am simțit grăbit. Mai ales când mi-a spus ca acolo e treaba pe timp. Deci, lipsa de PROFESIONALISM! Finalizare 150 O ora 250 OP - 5 NP - 5 Draguță la față, corp frumos, dar fără răbdare, grăbită și lipsită de profesionalism. Jessica s-a recomandat.21 de ani. Doar poziția misionarului, stătea pe spate ca o scandură, nici o actiune, nici o mângâiere, clar nu mai calc pe acolo!
×
×
  • Creează nouă...