Sari la conținut

cobra47

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    148
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de cobra47

  1. Sa cresti mare feciorule... la munca apoi vin banii
  2. cobra47

    Panoramic

    300 lei 90 min, misto tarif, alea din BV se zgarcesc la 90 min pt suma asta dar uite ca o bucuresteanca pare sa fie mai serioasa. Vezi ca FK si ON te pot infecta. Pedegeaba arata bine individu dar poate sa aibe ceva de la alta si nu stie apoi iti da si tie
  3. Cat pe ce sa te confund cu sabrina saraca care era batuta de proxenet si avea o multime de vanatai pe spate, cine stie unde a disparut.
  4. Te-ai retras dar ai reactivat in domeniu, interesant. Invatare de minte pt aia care pun suflet si fac o relatie cu o pramatie apoi sant inselati pe ascuns :laugh2 sper sa petreci bine in BV sau daca ai fost inainte.
  5. Daca bei un vin fiert o sa vezi clar ce am scris, sau ai program de somn pe timp de zi?
  6. Pun pariu ca printre noi se afla o vasta gama de indivizi burlaci care merg la curve si asa cum e legea omeneasca in fine de a perpetua specia umana avand mostenitori vor dori sa procreeze 1-2 sau mai multi copii. In viata mea am trecut prin fel si fel de experiente cu diverse panarame fie romance sau straine (brazilianca, argentinianca, spanioloaica, nemtoaica, englezoaica, etc). Dar in cel mai rau caz nr de ROMANCE in domeniu le depaseste pe toate la un loc. Exemplu: Madrid mergi noaptea dupa ora 21:00 in centru orasului si vezi o multime de romance care trag de tine sa urci sus pt 50€ - 30 min de futai, internetul la fel adevarat ca nu se simte in numar mare in zona nordului (Navarra - Pamplona - pais vasco) probabil nu le place asa mult frigul si aerul curat de munte, in rest imediat le prinzi dupa fata iti dai seama ca e romanca si cand raspunde la telefon se simte glasul - cu accent de romanca. In UK la fel mai multe romance decat alte nationalitati de curve activeaza (iar dupa brexit mai vedem noi) ce fac ele ca le baga viza si ramas bun dupa 3 luni mars afara. Cum reusiti voi sa va bagati ideea in cap ca va gasiti o fata serioasa daca nr de conationale activeaza in masa peste granitele romanesti pt ca le e usor sa scoata bani cu gaura neagra. Multi va mintiti intre voi ca a fost fata serioasa dar in schimb a fost pramatie in trecut. Si alea care sant cheie de biserica fie le tine un salbatic incuiate in casa si le bate sau trag dupa indivizi nenorociti care baga bautura in ei si nu stiu sa le trateze bine.
  7. Nu ramane decat sa ne ia naiba dupa ce platim aici pe pamant pt futai... pastele ei de viata
  8. Si asa santem fututi de leptop si smartphone, nu vezi de cand s-a inmultit vanzarile cu ele mai multe femei poarta ochelari si dependenta da
  9. Nu e de glumit cu voi dar va tineti, curvele nu se baga mai ales daca e fara costuri gratuit nici sa nu auda. Probabil vreti sa platiti intre toti pensiunea sau camera de hotel pt actiune dar curvele nu se aleg cu nimic. Satule de pula si sictirite unele din ele slabute sanse. Si sa nu uitam de BTS riscurile cresc cand e sexul inmultit cu mai multi deodata. Ideal ar fi sa se ofere gratuit in privat gen tu cu una sau eu cu una separat
  10. Toate cele bune pt next year. Am fost satisfacut saptamana trecuta in Brasov cu vizita la 5 gagici din oras 1 din ele masaj erotic - tariful total cheltuit cu toate 1350lei din care: 300 - 1h / 300 - 1h / 200 - 1h / 200 - 1h / 350 - 1h masaj erotic. Energie reincarcata de craciun si bucuros pe alta parte pt ca m-am bagat pe felie la un apartament destul de fain, Multumesc Brasovului pt ca m-a adus pe lume in el si pt curvele care sant in oras (ma refer la femeiile care umbla creanga pe strada bus etc cu unghii de 1km), mulati luciosi negrii de parca sunt traseiste si fardate la greu. Ofera imagine de oras pornografic cu o dimineata stralucitoare sa vezi asa ceva. Si in ultimul rand mandru de orasul meu, sper ca 2020 pt voi sa fie cu multe recenzii pozitive pt pramatiile care vin la noi in oras sa presteze. Bafta
  11. Asemenea
  12. Si daca zice ca nu are bani fuge... sau contractu ala o urmareste in toata tara? La noi orice e posibil in ilegalitati
  13. La coresi ramai lefter cu 400€ chirie pe luna, nu e de joaca acolo. Cauta o zona unde se afla alte tipe sa imparti camera ea in 1 camera si tu in alta asa iesi ieftin totul la jumate facturi chirie etc. Am un imobil destul de mare curand primesc cheile dar sub 400 eur nu las, calitatea are un pret.
  14. Cum merge treaba cu inchiriatul apartamentului catre escorta? Curand o sa obtin cheile la un imobil langa coresi Brasov si vreau sa ma lamureasca cineva in privinta asta. O sa fie cineva in locul meu care vine si verifica sa fie totul in regula nu cumva sa rateze ceva sau sa nu plateasca (nu stau in RO momentan) si chiria nu las sub 400€ fiind un imobil destul de mare cu garaj subteran inclus, centrala proprie pe gaz... ar merita afacerea? Stiu ca ele tot vin si pleaca nu cred ca renteaza asa mult nu sau da? Varianta 2º daca e sa caut prin agentie imobiliara o persoana serioasa gen militar sau jandarm, politist, chirurg, avocat (asa stiu ca e serios) si nu ma baga in datorii/neplati etc : )) merita? Numai ca as mobila doar bucataria cu strictul necesar si el sa isi bage ce vrea in locuinta.
  15. Lidl e aproape de mine, cand merg in plan masiv sa caut o haina sau parfum e Bluewater in dartford - UK
  16. Cat pe ce sa uit ochelarii de soare valorati in 400€ - pun pariu daca eram in RO nu-i mai vedeam daca ma intorceam dupa ei. Tipa a fost parolista si a zis ca au ramas in dormitor. Verificati bine dupa futai sa nu lipseasca nimic, portofelul dupa voi oriunde mergeti sa nu aveti impresia ca va cauta sau va fura banii
  17. Dumnezeu sa ne ierte pacatele, si asa iarta ca nu e grav sa platesti pt futai
  18. Din ce in ce mai des cand apas la notificari se tot invarte 2 sageti ca pula si nu apar notificarile, pisicule sau ce moderator vede acest post sa faca ceva pt a remedia beleaua. Am citit cateva postari aici si multi bateau cu pumnu in masa precum toate escortele au peste, nu de alta dar de ce tot bat apropo la chestia aia? Doar exista si tipe independente nu au cum sa fie controlate toate nu? De exemplu una doreste sa isi inchirieze un apartament sa fie independenta, chiriasul o intreaba ce servici ai de unde obtii banii? Aia nu zice ca e curva si intervine asa zisul peste care ii gaseste o locatie unde are pe cineva care le lasa sa se stabileasca ar fi o varianta. Daca curva nu arata un contract de munca si sursa de venit chiriasul zice ca nu face fata la chirie si/sau nu o baga in casa din alte motive. Ma gandeam ca e o conexiune intre astia care racoleaza panarame pt sex pe bani intre apartamente pt a le ubica si 2 la rand cateva fete mi.au zis ca anunturile de pe ninfomane au fost postate de altcineva nu de ele,
  19. Stai asa, crezi ca orice escorta are pestele ei? Probabil sunt cazuri rare in care sant independente, dar nici chiar asa sa fie toate legate de peste in caz contrar explicate putin sa stim si noi cum de fiecare in parte detine unul. Stiam de una care a fost batuta si avea urme de vanatai pe spate de la proxenet.
  20. Asa mi-a zis o sudamericanca cu copil din Spania ca vroia sa stau cu ea si sa fim o familie. I.am zis ca e ala mic la mijloc si nu il intretin pe banii mei. Dar in timp mi s-a luat de ea si am scapat de gandul amoros. Cert e ca apare dependenta de panarama daca ti se pune pata pe una nu scapi, doar sa nu treci pe la ea si in timp scapi de gand. Exista oameni care au familie cu profesioniste (lasandusi meseria) evident si pe mine ma tenteaza faza asta dar exista 2 variante: 1º sa stea cu tine si sa se lase de futai pe bani sa se stabileasca la casa ei si sa fie serioasa, se satura de puli straine - 2º sa zica ca te iubeste dar in secret sa revina in lumea futaiului si nu iti dai seama asa cazi de fraier. Greu cu femeiile tinere
  21. Oare? Pai demonstreaza dovezi sa vedem si noi cum au peste toate escortele...
  22. A fost tolomac pt ca a oferit informatii despre adresa lui, de urmarit ma insel sa fi fost asa. Sigur a povestit la curva despre viata lui si a zis ca are casa misto apoi aia a transmis detaliile la peste.
  23. Nu are treaba, aia e o desfranare, futai la ocazie. Comunicarea salveaza casnicia in rest nimic. Parerea personala zic si eu: prost sa fi cu nevasta sa mergi la curve si daca e copilul la mijloc mai rau, el va fi afectat emotional in viitor. Cand parintii se bat - cearta - ameninta - inseala si cel mic e de fata i se trag sechele, rezultatul il afecteaza in asa fel incat nu va ajunge sa aibe o familie sau va fi un om violent fie o curva daca e o ea, sau raman singuri. Daca esti singur mergi la curve nu e bai dar ce rost are sa inseli partenera sau nevasta? Tot o gaura are si aia, ii schimbi pozitia hai daca nu e una e alta si solutii se gasesc. La fel si pt femei tampite care isi inseala barbatul pt ca are chef sau daca a batuto-maltratato psihic verbal e firesc. E cu dus si intors chestia asta
  24. cobra47

    Bubițe roșii

    Data viitoare oral protejat, la UPU poti sa primesti ajutor
  25. Suni curvele verificate, apoi vezi ce disponibilitate au fiecare in parte, sau unele pun aici pe forum fie intrebi in wasap. Astia de aici mai zic comentarii la misto sau rar sa fie unul serios care nu face misto
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare