Buna dimineața !Renata sunt ,mereu am citit ce se scrie pe forum,intodeauna sa va puneti întrebarea :cum credeti ca se simte un individ cand citeste asemenea opinii si discutii ;mai ales cand oamenii pasesc pragul casei tale,petrec 50 de min mai mult sau mai puțin, comunica,zâmbesc ,etc,cum ar ca eu sa va critic sau sa creez ce ati creat voi.Faptul ca plecați cu intentia sa actionati sa obțineți un act sexual ,pică nu pică ,hai sa vedem si apoi dezbatem ,ce spune asta despre voi ,cine sunteți voi de apelați un masaj cu finalizare ?Cum credeti voi ca va privesc femeiile pe care le vizitati si apoi le discutați? O mare nu dati 2banii pe opinia lor ,dar nu uitati si aceste individe au o viata socială si va pot discuta ,critica,etc,voi cum v-ati simți? Orice acțiune mi-am asumat-o,toate trec ,nimic nu este permanent ,astăzi sunt încă o individa care prestează serviciul pe care voi il comentați ,maine o sa creez altceva.Intentia zilei catre voi :respectati-va pe voi si acțiunile voastre se vor schimba!