Sunteti culmea si voi, doar nu va duceti de ieri la dame de companie si știți ca in poze arata mult mai bine fata de ce găsești dupa usa.
Eu doar am avut o vizita la fata asta prin noiembrie intr o duminica ploioasă si stiam de dinainte ce ma asteapta, suprizantor a fost un oral bun cu buzele alea marisoare, dar nu m am plans de aspect fizic, ca mi am asumat o cand am apelat la serviciile ei.
Weekendul asta am fost pe acasa in Galati si am zis sa ma duc la vreo doamna/domnișoară, fratilor, nu am avut la cine sa ma duc, asa rau a ajuns piata gălățeană?😂
Cine mai activeaza pe aici si are servicii bune? Inafara de Morena si Monica nu am avut alte solutii. 😐
Asa aveam si eu una in trecut pe la viva, făcea de toate daca erai client fidel, nu era cine știe ce de bunăciune, dar ptr un nr mergea, mai ales oral cu cim și înghițit.
Da am căutat o recent, mi a dat niste preturi de București 😂😂😂.
https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-doamna-matura-39ani-ofer-orce-iti-doresti-fara-graba-imi-place-sa-te-fac-sa-vibrezi-de-placere/hh52gh7ff1i47756d5401f058de2i837.html
Vreau sa incerc ceva nou in "palmares" zilele următoare, de curiozitate, a mai fost cineva sau a lucrat cu alt numar pe la noi?
Depinde de gusturile voastre, slim puteți merge pe Bianca, mai cu forme Andreea, Monica sau Flavia apoi milf slim Morena, milf bbw Karla, astea sunt doar cateva exemple ce sunt active prin zona.
Eu nu stiu cum de va mai frigeti cu doamna Eva, sunt altele mai naturale si cu caracter misto prin oras, ce te duci de drag pentru adevăratul sens al cuvântului de relaxare.
Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.