Sari la conținut

leonmaximilian

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    12
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de leonmaximilian

  1. Se pare ca da ... https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/andra/613dd7fehdie7067158908829563e4g6.html
  2. playgirl, imi este dor de discutiile cu tine ... parol !
  3. Donsoara Larisa sapt viitoare mai esti in BM ?
  4. Doamna Natasha mai activeaza ? Am incercat sa sun dar pare nr nealocat.
  5. Motane cum iau legatura cu tine ?
  6. Gasesc si eu o bruneta, slim, teen cu sanii mici prin frumosul oras de pe Bega ?
  7. Interesante topuri, multumiri celor care si-au facut timp sa informeze si pe ceilalti.
  8. In sfarsit sper sa ajung la donsoara Tania, avem noi2 o treaba nerezolvata cam demultisor !!! 😈
  9. Hai baieti, nimic, nimic ? Daca este ceva si in Curierul si a-ti fost si v-a placut, turnati...
  10. Firar mama ei a dreaq de saorma, hambugeri si mama lor de cipsuri. Bai guvernantilor inerziceti dreaq fast-foodurile astea ca ... maine poimaine nici la escorte nu mai putem sa mergem.
  11. Sustin si eu idea pentru Pitesti.
  12. Am gasit in AT anuntul asta cu poze. Doamna sexy pasionala, 39 de ani sini nr 5 te astept pt placeri pline de pasiune si rasfat o bruneta focoasa cu forme apetisante poze reale zona Dr Taberei. Tel 0765.357.883Eu am sunat, am vorbit. La telefon pare Ok, amabila, pret 100 nr / 150 h Poate cineva sa dea detalii? Daca a fost, comportament, te grabeste sau nu, curata, locatie.
  13. Da ceva detalii in Austria, zona, preturi, fete (tinerele, mature). Plec si eu in curand pt cateva zile in Austria si vreau sa vad si eu ce fac pe acolo seara.
×
×
  • Creează nouă...