Sari la conținut

raysa124

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    1
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de raysa124

  1. Am mai spus odata eu nu stau in galati , am venit foarte rar. Nu stiu locația pentru ca i-am dat taximetriștului sa vorbeasca cu domnișoara. Adică , daca nu stiu locația care ar fi problema ? Daca scrii recenzii si te faci nou utilizator al acestui forum nu este bine ca te face lumea fish si multe altele , daca nu scrii recenzii nici atunci nu este bine . Eu am mai precizat amănuntul asta eu nu stiu foarte bine galatiul , asa ca l-am rugat pe băiatul cu taxiul sa vorbeasca cu domnișoara sa îi explice lui
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare