Buna ziua confrați!
Am fost și eu la aceasta fetișcană , dar mi-a fost așa sa scriu deoarece am contul nou . Dar îmi asum!
O sa încep cu notele:
Locatie: 9.5 Nerva Traian pe lângă BCR , garsoniera spațioasă , curată , dotata cu tot ce trebuie pentru nebunii
Aspect: 9.5 fata frumoasa , corp mișto , tinerica , tonifiata , micuța
ON : 8,5 super ok , atenție la zonele adiacente , se străduiește si la deep , umed, tot ce trebuie , întotdeauna e loc de mai bine
NP: 9.0 Eu nu știu dar cu mine a fost implicată , se straduieste sa te facă sa te simți bine , geme natural , chiar spuneam ca are condiție fizica foarte buna.
Atitudine: 10 e foarte plăcută , și am avut o Conversație despre ceva interesant , pe care am văzut ca a fost interesată , nu am văzut o sa stea pe telefon cum spunea colegul mai sus , nu i a dat importantă deloc . ( Eve știi tu despre ce vorbesc)
GFE: eu nu prea ma interesează așa ceva.
Concluzia? De revenit ! M -am simțit super ok in preajma ei , e plină de viața și super politicoasa . Bineînțeles dacă ești om .
Amenda : 300 Ron 70 min
Te pup Eve ! Pe data viitoare