Jump to content

007James

Maistru Curvar
  • Posts

    84
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About 007James

Recent Profile Visitors

3,651 profile views

007James's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • Very Popular Rare
  • First Post
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare
  • Week One Done

Recent Badges

110

Reputation

  1. Degeaba oferi tu sau altul informatii despre persoana X ca cum e daca cu mine e altcumva… Poate cu 20 dintre voi e o dulceata si cu mine e o scarba si dupa iar ies discutii… In viata era o vorba” nu te duce la marul laudat” 😉 Eu pana nu trec totul prin filtrele mele nu am cum sa ma iau dupa parerile nimanui ! Doamne ajuta , numai bine , rau la nimeni !
  2. Lasa Domne ca nu traiesti de pe forum, oricine la inceput de drum cauta sa isi faca putina reclama… dar voua cum va place drama e normal sa faceti zarva pe aici…
  3. Cica tu nu prea sti😂😉
  4. Aici e doar V.I.P Acces
  5. Nu creez placeri din scris, nu scriu recenzii din burta ca majoritatea de pe aici, nu scriu recenzia in asteptarea altor beneficii pt cateva chestii inventate. E simpla treaba cand mergi si incerci Da e ok se merita, sau nu e ok evitati. Restul e vrajeala… Pai stai domne ca am fumat o tigara, mi-a povestit mie ce a facut in wekeend la ea acasa si eu i am zis la fel… Baaaaaaa treziti-va . Vazut, incercat , Ok! Restu ce traiti voi prin recenzii din alea de le faceti primadata prin schitele telefonului de va ia 2/3 zile sa scrieti o recenzie sunt fix pix:))) Hai ma baieti ce naiba … Aveti si voi o varsta traiti din recenzii, traiti pe forum sau ?
  6. Colegule, orice recenzie detaliata in detaliu se poate numii reclama, atat timp cat mie imi place un produs , asta nu inseamna ca iti poate placea si tie sau sa induc cuiva stare ca aici e bine si poate nu e pentru tine sau altul… Eu rare ori cand mai laso o recenzie fie pozitiva sau negativa este foarte scurta in care reflecta daca produsul este ok sau nu. Mai departe fiecare decide daca e bun sau nj pentru el. Incodata fara sa se inteleaga gresit. Numai bine rau la nimeni. 🙏🏾
  7. Va salut. Am bifat si eu la Karla, curu frumos ai pe ce sa pui mana, da contre, pirsul de la pasa il trecem la + te lasa sa te joci cu el:)) Locatie este dotata cu tot ce ai nevoie. Raport, pret ,calitate, comunicare: De Recomandat. Doamnea ajuta , numai bine, rau la nimeni!
  8. Barbatii se saluta cu “Salut” nu cu “Buna” Colega este(femeie) Coleg este (barbat) Numai complicatii lucrurile!
  9. “Colegul” terminati odata cu bulangerismele! Si da… Luisa este ce trebuie! Scuza-ne Lu’ !
  10. Zici ca tu esti unul din acei tot stiutori al cercului ? 😂
  11. Bine “scumpule”🤣🤣🤣
  12. Daca tu saluti barbatii cu “Buna” e clar de ce nu iti raspunde😂😂😂
  13. Daca ai ceva albu de casa scrie-mi in privat ca vreau si eu 5L:))
  14. Toti va vaitati de preturi ca e atat ca e pe dincolo… dar tot voi sunteti aia care furati si mancare de acasa , furati si vinul din beci, faceti si cadouri scumpe:))) mai baieti ce naiba…
  15. poate lasi un mesaj in privat sa stim unde sa ne incercam norocul😁🤝
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.