Sari la conținut

Lolimarius

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    5
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Lolimarius

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Sibiu

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Lolimarius's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recent Badges

6

Reputație

  1. A foat cineva la doamna? Îmi plac doamnele mai plinuțe si as fsce o încercare:)
  2. Cred ca a trecut ceva timp de când nu ne-ai mai vizitat @Alina996xxxw Vreo sansa sa te vedem curând?
  3. Da..asta ma gândeam. Totuși speram ca a mai fost cineva cu ideea mea sa încerce o tailandeza de aici din sibiu și a făcut deja întrebarea in salon.
  4. Salutare, Pe publi tot apar cateva doamne thailandeze. Stiu ca sunt de la salonul de masaj, a luat cineva legătură cu ele? Practica și altceva în timpul liber? Sau doar la salon? As fi curios de sex, șamd:)
  5. Buna dimineata, ai ajuns cumva la locație? Daca nu, pe la ce ora ajungi?
  6. Vizitat astazi Gabriela, Pot spune ca pozele reflecta realitatea, are putina burtica insa nu m-a deranjat. Am mers pentru sanii aia mari ai ei care sunt dementiali.. de când am intrat pana am plecat cred ca doar cu mâinile pe ei am fost 😁. Acțiune undeva la 15-20 min de cand am intrat pe usa, un oral super...fara maini, mai ceva sa ma termine. As fi optat pentru un 69 insa zis ca nu face, asa ca am dat câteva limbi si am trecut la acțiune și finalizat în balon. Decartat 150 ON - 10 NP - as zice un 6, a sărit bine in ciocan dar se putea mai bine
  7. Esti disponibila azi?
×
×
  • Creează nouă...