Sari la conținut

botezatumih

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    4
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre botezatumih

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

botezatumih's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputație

  1. Da, poti citi despre ea si despre simptome pe topicul unui coleg din Sibiu, ca sa nu mai detaliez si sa umplu topicul cu aceleasi informatii. Acesta nu are nici o legatura cu Iasi-ul, e doar o coincidenta: https://nimfomane.com/forum/topic/191853-ce-am-eu/?tab=comments#comment-7025006
  2. Nu stiu cine este persoana pe care o citezi, dar la mine cam asa a stat treaba. Crezi ce vrei, eu vreau sa isi faca treaba antibioticele si sa-mi vad de ale mele. Dupa cum am scris, nu ma ajuta cu nimic daca ma crede cineva sau nu. Doar am vrut sa ii transmit domnisoarei ca nu aveam intentia sa ii "stric imaginea" si nici nu i-am facut "amenintari". Nu aveam de gand sa ii denigrez topic-ul, dupa cum se vede nici nu am postat nimic la ea pe topic. Case closed. Cel care a deschis topicul, get well soon :)
  3. Pe bune? Chiar credeai ca e o medota sa te amenint? Cred ca esti putin nesimtita. Ce as avea de castigat daca te amenintam ca postez pe forum? Acum ca ai deschis subiectul, daca ai starnit cacatu, sa discutam totusi. Ai tu poate toate analizele, dar BTS-urile nu iti ies la CT-uri, si nici la analizele de colesterol, pentru informatia ta. Ce am luat, clar de la tine, singura escorta pe care am vizitat-o anul acesta, este o bacterie pe care tu o porti in gat fara sa ai simptome si nu este o bacterie pe care sa o caute deobicei la analize, ca nu e ceva foarte frecvent, gen gonorea sau chalmydia. Nu te-am acuzat ca ai facut-o intentionat, ti-am explicat ca mai mult ca sigur nu aveai de unde sa stii de ea, nu aveam de gand sa scriu despre asta si nici sa fac nici un fel de "amentintare" cum zici tu. Dar na, asa e cand esti escorta si te crezi si medic. Explica totusi ca sa inteleaga toata lumea, de ce te-ai retras o saptamana, pentru ca ai avut "o problema de sanatate, pe care nu ai vrea sa o afle forum-ul". Ca sa ne convingem de ce ai zis, punem si o poza cu discutia cu tine, ca sa nu zici ca mananc cacat. Daca la analizele colegului ii iese aceeasi bacterie si a fost la tine, e clar unde e problema. Nu aveam timp si chef de circ ieftin, puteti sa imi sariti in cap toti fanii lu` ML, stiu ce am, stium de unde am luat, punct. Sanatate maxima !
  4. botezatumih

    Ce am eu?

    Salut, cum as putea sa te contactez in privat referitor la problema ta, pe care se pare ca o am si eu. Multumesc !
×
×
  • Creează nouă...