Sari la conținut

Markus40

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    8
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Markus40

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Bukuresti

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Markus40's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputație

  1. 0732 636 356
  2. Buna ziua, ma numesc Mark, vin din Bulgaria, stiu putin romana, caut o fata careia ii place Cunnilingus si Facesiting si mai ales uro in gura. Caut o relatie de lunga durata si eu Sunt gata să plătesc totul pentru asta! Cel mai important, unei fete ar trebui să-i placă să facă uro în gura mea!
  3. Caut o femeie
  4. salut tuturor) caut o fata care sa-mi dea urina in gura mea! 0732 636 356
  5. Buna seara, cum te pot contacta in legatura cu uro? 0732 636 356
  6. . Am sunat deja pe toată lumea, dar nimeni nu vrea să facă acest serviciu în cameră!, toată lumea vrea să meargă la baie,
  7. Bună ziua, am venit din Bulgaria la București și în căutarea unei fete căreia îi place Facesitting și URO care să-și facă în siguranță uro în gură! Sunt dispus să plătesc pentru întâlnire!!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.