Salutare prieteni, am vizitat aceasta domnisoara ieri dimineata la 08.45. Facut programare de vineri pentru luni dimineata la 09, respectata de ambii ,ba chiar am ajuns mai devreme cu 15 min,m a primit mai devreme. Confirm cele spuse de colegii de mai sus.Asa cum zicea un coleg mai sus un mare atu este ca e matinala, iti poti duce copii la scoala, apoi te intorci acasa faci un dus te pregatesti si la 09 esti la doomnisoara. Am optat pentru o finalizare 30 min 150 lei. Am intrat in locatie domnisoara f amabila ,sociabila , am stat un pic de vorba de am stabilit ce vreau si cum imi doresc.a inceput cu cateva sarutari(french kiss),m am jucat cu sanii ei frumosi(silicoane),un un oral neprotejat eu in picioare si ea la marginea patului, apoi la marginea patului cu capul in jos dupa care eu in pat si ea ibtre picioarele mele. Un oral usor, lent, umed,cu atentie la sateliti cu priviri in ochi. A facut oral pana iam spus eu, nu s a grabit cu balonasul. Am cerut balonas si am trecut la normal, am schimbat cateva pozitii . Dupa ce am terminat am mers la baie , unde avea tit ce trebuie , 2 sticlute cu apa de gura etc.ambmai stat de vorba si apoi am plecat. Nu m am simtit deloc grabit, nu s a uitat la ceas, ce mi a placut ca dupa ce am terminat m am spalat am mai stat de vorba nu ca alte fete care nu stiu cum sa te dea afara sa vb labtel si sa ia urmatorul client. Eu o recomand si VOU REVENI. Din ce mi a zis ea ne citeste recenziile , a zis ca o sa si faca cont pe nimfomane ca sa poata sa comunice mai bine cu noi. Nu are rost sa mai dau note, EU UNUL VOI REVENI. O ZI BUNA TUTUROR.