Sari la conținut

Armagedon

Serious Contributor
  • Număr conținut

    275
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Armagedon

  1. Tequila ,mami!!!!
  2. Bună dimineața ! Woww așa matinală de la 6?
  3. Awwwawww ce drăguță și îmbietoare!!!🤗
  4. Că și servicii e foarte ok fata!!
  5. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/hey-buna/i80g3g52e8ed7e25140iihfg61dhe9g9.html Această fată are labii mari și servicii bune!
  6. Salutare prieteni constănțeni! Vizitat și eu această fată subțirică zilele trecute fii prin zonă voastră i petrecut un timp scurt cu ea dar intens mai ales la oral pfooooa! Nu mai dau note dar mi a plăcut mult oralul ei cu multă saliva și intens că aproape te termină dacă o lași, normalul ok ,o recomand. Seară bună la toată lumea și ție Andreea!!
  7. Bună, vroiam să întreb pentru trio oralul este doar protejat? Ms.
  8. Foarte bine că reușești să îmbini utilul cu plăcutul, baftă!!
  9. Salutare! Vizitat această fătucă frumoasă într-adevăr dar cam atât cu servicii mediocre. Oralul e bunicel dar la normal când am pus o capră a pus mâna să nu dau prea tare și la un moment dat a spus mai încet și eu foarte rigidă nu te lasă să-ți faci de cap nici nu prea zâmbește,îmi pare rău pentru ea că și a ales această meserie. Note Fizic 9 Atitudine 7 Normal 6 Oral 8 Locație 10 Eu nu revin la ea ,zi bună să aveți!
  10. Bună dimineața Sofia! S a întâmplat ceva cu tine?
  11. Ba da ,dar uită te cate postări și ce fel de postări are colegul de mai sus de prin 2020 încoace și ai să înțelegi aportul său la acest forum..
  12. Eu zic să treci mai departe mai ales dacă nu ai vizitat o decât să ți dai cu părerea la o poză încearcă să faci ceva mai util pentru acest forum. Scz de poluare Ana, am încheiat.
  13. Apropo, am vizitat o săptămâna trecută,fata își menține aceleași servicii bune zic eu ,oral bunicel și toate celelalte servicii care le știți.
  14. Salutare, eu zic să nu jignim mai ales să o compari cu nush care .. nu ți place treci mai departe punct.
  15. Nici măcar nu a fost o recenzie ce ai scris tu acolo mai sus ,în fine, treci mai departe zic dacă nu îți convine..
  16. Bună,te așteptăm, aoleu mă i a cu cardiace!!!
  17. Nu mi s a întâmplat niciodată să mă grăbească,da mi voie să te contrazic și dacă nu ți convine treci mai departe bagă mâna mai adânc în buzunar și vei avea ce ți dorești! Zi bună să aveți la toată lumea și ție Ana Sofia!!
  18. Salutare la toată lumea! Revizitat fata zilele trecute și își menține aceleași servicii cu oral f bun , petrecut un timp bun. Zi bună la toată lumea!!
  19. Chiar vroiam să întreb dacă a mai vizitat o altccineva zilele acestea colegii, că mie nu mi răspunde, mulțam!
  20. Salutare! Revizitat această fată frumoasă, aceleași servicii minunate,recomand tuturor zile bune la toată lumea și ție fata pisicoasă!!🤗
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare