Sari la conținut

bebelionking

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de bebelionking

  1. Ce fete sunt disponibile azi ?
  2. De curand am vizitat acest salon( de 2 zile) si pot sa zic ca episodul mi-a lasat un gust amar. Chiar daca locatia e impresionanta, atitudinea fetelor inca de la intrare e una plictisita , fara chef, fara prea multe cuvinte. Chiar daca primul impact a fost negativ, eu venisem pentru masaj , iar alternative prea multe in oradea nu sunt mai ales la ora aceea ( in jurul orelor 24). Am ales sa intru cu o domnisoara la care nu ii retin numele, dar a zis ca vine de la Timisoara, are un aspect fizic usor vulgar, bronzata la solar, bruneta , cu un tatuaj tribal in zona lombara. In fine, ma servete cu un suc si urcam in camera, unde din nou tin sa precizez, conditii foarte bune .. de cazare. M-a poftit la dus , baia ok. Ma intorc , ea ma astepta deja in camera, lucru care m-a surprins, nu a facut dus. Incepe cu un masaj de relaxare destul de ok, chiar aveam nevoie de unul ca eram foarte obosit. Atingeri pe spate , coapse , gambe si ulterior in zona care stimuleaza multi barbati.. Pot sa zic ca a fost destul de incitant.. Pana ce m-a rugat sa ma intorc.. A turnat ulei pe mine si a inceput sa frece soldatelul de ziceai ca vrea sa se aprinda. II spun sa o luam mai incet , sa ne bucuram putin de masaj, la care ea raspunde" bine, bine dar timpul trece" adica, trecusera aproximativ 30 minute de cand intrasem in salon, de 15 min aproximativ incepuse masajul si deja tipa se gandea ca ar fi bine sa nu o mai lungim atat. In acel moment eram destul de excitat si replica venise ca o lovitura de locomotiva.. mi s-a acrit spontan de tot masajul.. Din fericire , ambitia de a finaliza a fost destul de mare si dupa cateva momente penibile , fata a reluat masajul, eu fiind cu gandul in locuri mai bune , motiv pt care am reusit sa finalizez In concluzie, atitudinea e de tot rahatul, eu unul nu o sa ma mai intorc. Nu fac antireclama, am fost in trecere prin Oradea, am citit cateva impresii de pe forum si recunosc trebuia sa iau aminte de parerile unor colegi de pe forum.
  3. Cel mia bun forum in domeniu!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare