Sari la conținut

TonyCluj

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    40
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de TonyCluj

  1. Am vizitat si eu pe domnisoara Emma100 pentru doua ore. Locatia: Zona Kaufland Gheorgheni Fata: O domnisoara tinerica, foarte frumusica, cu un fund demential. Descrierea actiunii: Am contactat-o pe whatsapp, nu am avut probleme, unde am stabilit o intalnire pt doua ore. La momentul stabilit, am ajuns la ea destul de usor, mai fusesem si cu alte ocazii prin zona Am intrat in apartament unde m-a asteptat in lenjerie, apoi ne-am asezat la o poveste. Fata e foarte deschisa si foarte vorbareata, de data asta parca avea ea mai multe sa imi zica decat am apucat eu Am clickuit foarte usor, am fost servit cu apa si niste prajituri, apoi am propus sa fumam o tigara. Aici m-am simtit putin ciudat ca a trebuit sa iesim pe balcon, inteleg chestia cu sa nu miroase a fum de tigara inauntru, dar altele se descurca si cu asta. Am fumat niste tigari in timp ce povesteam si studiam vecinii din blocul de peste drum, apoi am intrat inauntru unde m-a poftit la dus. Acolo avea gel de dus si prosop si prosopul era curat. Dupa dus am intrat in dormitor, unde ma astepta, bonus points ca am putut sa ii dau eu jos lenjeria, nu m-a asteptat direct pe pat in pielea goala, cum am vazut in multe alte cazuri. Dupa putin preludiu, a inceput cu oralul, nu pot sa zic ca m-a omorat, dar a fost destul de dulce; ca o paranteza mie imi place mai mult sa imi dau copii in roller coaster, nu sa ii bag la inchisoare Am rugat-o sa urce deasupra unde a facut o treaba destul de ok, apoi am intors-o ca sa pot vedea cum intra in ea. Ce inspiratie divina am avut! A fost una din cele mai minunate privelisti ce mi-a fost data ochilor. Imaginea fundului ei completata de pasarica ei care se misca pe membru mi-a ramas arsa pe retina si o sa o tin minte mult timp de acuma incolo! Pentru finalizare am trecut si in pozitia caprita unde nu am mai rezistat prea mult si am finalizat. Dupa ce mi-am revenit putin am mers din nou la dus apoi m-am imbracat si am iesit din nou pe balcon pt tigara de dupa. Domnisoara a continuat sa ma intarate, cu putin flirt, lucru ce m-a surprins avand in vedere ca urma sa plec. Finalizat si vreo doua tigari apoi am plecat. Am incercat sa ii dau un pupic de plecare, dar mi-a intors politicos obrazul. Note: Fata: putin subiectiv, ca mie mi-a placut mult cum arata, dar 9.5 (fund 10, sani 9, chip 9.5, comportament 9.5) Locatia: 9.5, curat, spatios ON: 9 - pare ca ii e frica sa nu iti faca ceva cu aparatul NP: 9.5 - cred ca am o noua pozitie preferata Igiena: 9.5 DTD: 2h, platit 800 de lei.
  2. Am revizitat-o pe Delia și am zis să mai contribui și eu la site cu o recenzie, că pare că lipsesc recenziile pe stilul clasic. Prima dată ne-am văzut în vară, mi-a plăcut mult interacțiunea cu ea și sexul de după care pentru mine a avut un nivel ridicat de GFE. Pentru cârcotași, FK-ul a fost doar cu buze, dar în afară de vreo 3 escorte pe care nu le-am revizitat, eu nu am prea găsit așa ceva. Oricum are ea alte metode prin care m-a făcut să mă simt cum am zis mai sus. Va las niște detalii tehnice de la ultima vizită: Locația: AVV lângă școala alfa Contact: WhatsApp Preț plătit: 300 RON/Oră Durata întâlnirii: câteva ore Fata: Frumoasă la față, sâni mari cu silicoane, fund mediu. Desfasurarea acțiunii: Am ajuns la ea, am stat la povești și o sticlă de vin, după care m-am dus la duș și m-am pregătit pentru dormitor. Evident am primit prosop curat, gel de duș și apă de gură. S-a dus și ea rapid la duș pentru o reîmprospătare. În dormitor, de data asta am mers mai mult pe stilul porno. Am început cu un oral neprotejat (alte dăți a fost protejat, aici ne înțelegem de la întâlnire la întâlnire de comun acord). La oral a aplicat mai multe tehnici pe care nu știu să le explic, dar unele au fost de spectacol, iar altele au fost pentru simțuri. Cele pentru simțuri au fost foarte intense. Merge și pe deep. După ceva vreme am trecut la sex normal protejat. De data asta nu am rezistat prea mult, s-a urcat ea deasupra și în câteva minute a fost gata treaba. Pentru că asta a fost puțin mai altfel, vă las câteva cuvinte despre o dată când a fost mai GFE. Tot așa, mers în dormitor, am început cu pupici pe buze, pe corp, mângâieri, preludiu, ce să zic mai mult. Am trecut și la oral, deși nu mai era nevoie, eu eram deja pregătit. După care am trecut eu deasupra și am făcut sex așa, îmbrățișați, cu țineri și apucări de unde s-a nimerit. Am terminat, după care m-a cuprins un sentiment de relaxare foarte profund și am adormit așa amândoi. Ne-am trezit după vreo oră și ceva și m-am dus acasă (eu cam sforăi). Nu mai scriu de note, dar dacă ar fi, ar fi acolo sus. Despre igienă, nu pot să zic decât că a fost impecabilă de fiecare dată. Apartamentul nu e de lux, dar e bun. Ultima dată când am fost era și decorat în spiritul Crăciunului și mergeau colinde pe TV. Crăciun fericit și sex mult sub brad vă urez!
  3. Am vizitat-o pe Eva, pe Galați la nr. 2. Am stabilit întâlnirea pe whatsapp. Am găsit-o pe publi. " BUNA SUNT ,EVA 200-FINALIZARE 400-ORA 500,DEPLASAREA (ESCORT) SERVICII MELE SUNT . SEX ORAL (NEPROTEJAT extra) SEX NORMAL DOR PROTEJAT 69 MASAJ DE RELAXARE. DIFERITE POZIȚI STR GALAȚI 2 " https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-noua-in-oras-tau-fac-si-deplasare/3150he41747h74fi2e3711g4gi216d00.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/stop-fac-si-deplasari/839171f629hh762ge7i288fif6ef38i8.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-noua-in-orasul-fac-si-deplasari/id92hi6e262i7g83e4467g3674hddge5.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-noua-in-orasul-tau-fac-si-deplasari/efh6e78i7hee7133d7053300i339e63f.html Pozele din primul link sunt cel mai apropiate de realitate; deși sunt retușate la nivel de mare artist. La ea ora e 30 minute si include maxim o finalizare. Finalizarea 20 minute. Fără duș și înainte și după, atât la ea(cel puțin în timpul programării), cât și la client. Apartament super jegos. Nu știu de ce am zis că să îi dau o șansă. 400 lei, banii înainte. Oral protejat super dur zici că vrea să ți-o smulgă, în timp ce îți mângâie coaiele de zici că îți trage pumni în ele. Normal protejat, 2 poziții, nimic interesant. Igiena personală cam neglijată sau făcută pe fugă. Finalizarea din labă, că mă terminam "greu". Rugat să plec repede dupa 30 minute, că tre să plătească chiria proprietarei. Zice că lucră de 4 ani în Cluj și că așa fac toate. Înaltă, țâțe nu prea, nici nu a dat jos bustiera, super slabă. Originea pretinsă: Constanța. Durata întâlnirii: undeva pe la 35 minute, de la interfon la interfon. Contactata prin whatsapp la 0736582848.
      • 5
      • Like
  4. Azi iar am lecturat(nu am fost la ea). Mare ți-e grădina, doamne! De evitat ca face normal neprotejat + are 2 seturi de poze in care nu seamana una cu cealalta. Și prețul din descrierea din statusul de pe whatsapp, nu corespunde cu prețul cerut. Tel ei: 0742746177 "Adela 18 ani 😍 Sarutari mangaieri 😘 Atingeri limbute 😛 200 1Fin 400 ora 🤑 Oral fara inclus Fin orala 50 lei ❤💦 Normal fara extra 100💘 Adresa Bulevardul Nicolae Titulescu 37 Bl B3, SC 2, parter" https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/18-ani-fac-cum-vrei-tu/006i3219i5f672602d58041402e5d5ee.html https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/miniona-sexy-si-rea-placere-si-extaz/0e5246f66697799ee32dd07hi749e1ii.html Să nu vă pună Satana să mergeți! Singurul motiv pt care pun topic e ca să apară numărul la search pe Google, poate așa mai scapă câțiva și nu se duc.
  5. Să fie legate între ele:
  6. Weekendul ăsta am făcut doar lectură și studiu de piață: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/bella-escorta-high-class-deplasari-detalii-whatsap/fi6hih11hfhi7ff7d20183gi0980d586.html Bună ***** Sex oral Sex normal Deepthroat 69 Doggy style Masaj Dus împreuna Sex intre sànii***** La mine -- 30 min 400 1 ora -- 700 ron La tine -- 1000 Ron Strada haiducului 7 Tel 0750851855
  7. Cred că ar ajuta un job care să treaca prin titlurile topicelor și să formateze numerele de telefon fără spații și alte simboluri între ele. Ar ajuta la reducerea numărului de topice create duplicate și la identificarea mai ușoară a țepelor.
  8. @FloBog87 ii zice Minus 😝 I shit you not. De ce? Că doar ți-ai vărsat frustrarea. Fruntea sus!
  9. Eu cred că dacă investești în câteva ore de meditații la engleză, poți să îți dublezi prețul. Timp sigur ai. Tot eastern europe-ul vorbește așa engleză și are impresia că "știe". Și ca să explic. Când ai zis "I was thinking for today" se înțelege că vrei să te muți în zona lui azi. Pentru că lipsesc câteva cuvinte din propoziția aia ca să exprime ce vrei tu. Apoi totul la prezentul simplu că de unde gramatică. Puțin vocabular în plus nu strică. Totul sună a "tu vii hotel, eu fut tine". Când a zis omu "no drama" - aia înseamnă că nu-i nicio dramă, așa se zice, nu ți-o cerut să nu fii dramatică. ✌
  10. Având în vedere că pozele sunt false, se poate închide topicul ca spam? @pisicuts și poate merge și un clone check
  11. Două ore cât face?
  12. @pisicuts De data asta mi se pare puțin aiurea, dacă se vrea vizibilitate mai mare la recenzii se pot crea taguri pentru ele și filtre; e.g.: tag recenzie + 10 replyuri de dupa sau tag recenzie plus replyuri care conțin quote din recenzie. Până și topicele care au ultimele 5 pagini cu "Bună dimineața, băieți! Azi disponibilă pana la 22:00" ne spun ceva despre posesoare. Dacă nu scrie mai scrie nimic, cu ce ne ajută? Mergem o tură degeaba și aflăm de ce nu scrie nimeni nimica. Plus, dacă fetele încep să facă conversație cu clienții pe forum ca să fie "up!", va trebui să parcurgem mult mai multe pagini aiurea decât acum.
  13. Nu l-a lăsat când era în vacanță, a așteptat ori să intre pe forum ori să deschidă telefonul de muncă ori știa de pe undeva că vine azi 😂
  14. Ce-ai făcut, maică, ți se vede țâța
  15. Am fost la ea 2 ore. Nu pot zice multe acuma că sunt pe aeroport. E pe Soporului, igiena impecabilă, servicii super bune(OP, NP, masaj, duș împreună e doar ce am avut eu), are un corp beton, stă pe stealth fata pe forum, dar e tare pricepută și gestionează super bine timpul, încât să îți ofere în fiecare clipă câte ceva. De revenit: da! P.S.: de la mine și-a câștigat banii, nu prea pot zice că au fost cadou.
  16. Revizitat mica narcisistă aka evelinbaby. Pentru mine are un loc special, fiind prima escortă din Cluj pe care am vizitat-o. Ne-am întors la vechile obiceiuri. Rezervat câteva ore, vin, povești și niște sex. Locația: Soporului 8, una din litere. Apartament impecabil, ca aproape întotdeauna. Îmi pare rău că nu îl prind pe următorul, pare că va fi și mai și. Igiena: prosop curat, dar face scrum pe jos 😋(și eu). Ca experiență, pot să zic că poți linge de pe ea, deci foarte curată. Fata: sânii mici și drăguți, dar umplu mâna, fundul obraznic cu tente de fericire, chip frumos. Slim și slim fit. Am găsit-o fericită, plină de energie. Acțiunea: dă-i la fată o oglindă și iese porno 🤭 restul vedeți voi. Azi am învățat să nu mă opresc din încercat chestii noi. Trebuie folosită un pic imaginația cu ea, altfel nu merge 😅 Note: OP: 8.5 NP: 9.5(pt azi, am prins alte dăți și mai jos) Igienă: 9.5 Locația: 9.5 Fata: corp 9, față 10, atitudine 8.5 Cost: 400 roni ora Și ea a avut rupt patul, e a doua pe săptămâna asta, ce îmi scapă? De revenit: eu da Contact: whatsapp, atenție la număr. Are unul nou, cel din titlu. Foarte ușor de stabilit, mai ales că nu suntem la prima abatere. Se fumează la ea. Are AC.
  17. Am vizitat Emilia23, s-a supărat pe mine. Am ajuns la ea, am stat puțin de vorbă și am intrat la duș. A venit după mine, cred că stăteam prea mult. Mi-a dat prosop, nu mi-a plăcut, că mi s-a părut că nu era bine spălat, i-am spus și a luat-o ca pe un atac personal. Am mers în dormitor, m-a futut cu nervii în ea. A făcut treabă bună, în ciuda situației. Am mai fumat o țigară, timp în care îmi arunca fulgere din priviri și era politicoasă pe stilul ăla cum doar femeile pot atunci când sunt nervoase pe tine. Am plecat mai repede, a trântit ușa după mine. Locația: 9 (pe Dunării 20b) Igiena: 8.5(in afara de prosop totul ok) Fata: 8.5(înăltuță, fund, picioare bune, sâni kici spre medii, față ok), atitudine 5(am dat de trecere că pot să înțeleg de ce combinația de ce am făcut eu și experiența ei au dus la supărarea ei) OP: 9 NP: 9(o poziție, reverse cowgirl, deh, nu mai vroia să mă vadă) Cost 250 lei/h, o finalizare(mi-a bolborosit ceva răutate legată de 50 lei, nu am înțeles, nu mi-am bătut capu, oricum nu urmăream să mă lase mai ieftin decât stabilisem sau să profit de toți banii). Cam asta fu tot. De revenit, eu nu, dar nu aș zice că e de evitat, doar puțin cu nervii întinși sau prea sensibilă.
  18. E faină și nu își mai bate lumea capul să lase recenzii că zice că se subînțelege. Am fost la ea ieri, cred, am luat o oră, ca de prima dată și deși am încălcat regulile de bună purtare(am întârziat 20 minute), a fost super amabilă, drăguță, glumeață și de treabă în general(a nu se citi că e ok să întârzii 20 minute) cu mine. Se vede că nu e la prima experiență, are o relaxare și bună dispoziție greu de egalat. E drăguță tare, are ceva al ei, atât în aspect cât și în abordare, care o face unică. Singurele două critici pe care aș putea să le am ar fi că apartamentul de tura asta nu e cel mai bun și sânii nu sunt proaspăt tunați, dar încă duc mult și bine. Când te întâlnești cu ea nu prea îți mai pasă de asta(atâta că eu caut nod în papură), chiar mi-a dat o bună dispoziție. Pe partea de sex, nu am fost foarte pregătit de experiențe deosebite, m-am dus să văd doar cum e o fată de la top și asta am primit. Sex bun și oral și normal(pe canapea in living, 2 poziții cu ea on top). Note tehnice: Locația: 8(lângă casa vikingilor in hașdeu, patul rupt 🤭, un ușor iz). Igiena: 9.5 (pare pro și de din afară, eu duș, ea bideu) OP: 9.5 (are o mișcare, să îi zicem around the world, 🤤) NP: 9 vreo 2 poziții, scop atins Fata: corp 9.5, atitudine 10 Cost: 250 lei/oră, o finalizare(făcută, din câte știu primește cu două); deci un raport calitate preț f mare dacă te uiți la bani(știu că nu îs 2, dar am întârziat și am și plecat un 5-8 minute mai repede și e corectă la bani, nu explic). De revenit: nu la nivelul de abuz, dar probabil măcar o dată pe vizită de Cluj. Parcă nu se fuma la ea de tura asta. Nu am fumat.
  19. Nu e foarte clar ce se va întâmpla cu pozele deja postate. Vor trebui escortele să se verifice ca sa rămână pozele respective? Și e clar că e pentru toată lumea, dar ce vor zice femeile de la categoria mature? "Și noi suntem suspectate că suntem minore?" Și poate ajută să se specifice dacă fetele pot posta fără poze sau dacă pot posta linkuri la poze pe alte siteuri fără să se verifice. Multe sunt obișnuite cu anonimitatea totală, succes să rămână siteul în picioare! Că e foarte folositor. Rămâne de vazut dacă va fi sau nu exod.
  20. Nit: mai multe tipuri de reacții la reply-uri/postări. Mai devreme vroiam să dau un minus, dar cu smiley-ul 🤮 și am fost forțat să folosesc 👎
  21. Am uitat să zic, nu se fumează și 9.5 pt igienă(slapii fiind singurul minus).
  22. La Laurette67. Am stabilit pe whatsapp o întâlnire de 2 ore, că mi-a părut că se pretează bine la un GFE. Au fost plusuri și minusuri, dar per total, pentru mine a fost o experiență deosebit de plăcută(mai ales sexual). Legat de poze, am recunoscut-o în majoritatea pozelor, dar nu în toate. Ori unele sunt prea retușate, ori sunt 2 fete, ori nu mă pricep eu. Oricum, în realitate pare mai micuță și mai tânără decât în poze. 😅 Locația, pe Theodor Mihali, un apartament de o cameră, micuț, dar super îngrijit. De fapt totul despre fata asta mi-a sugerat migală și atenție la detaliu. Am ajuns la ea, nu prea am avut ce povesti sincer, după 15 minute am mers la un duș, prosop curat, geluri de duș(unu mai ieftin, unu old spice mișto - poate ăsta al doilea era al ei 😂), apă de gură cu pahare; fain oricum. Am primit șlapii pe care mi i-a cerut să îi port(fain că nu uzi prin casă, nu așa fain că îs refolosiți, dar na, nu suntem la spital să umblăm în botoșei de unică folosință). Într-adevăr, a fost folositor aerul condiționat pt mine, numa na, ea avea nevoie de mai multă căldură decât mine, la un moment dat era cam rece. Am discutat puțin cum să decurgă treaba, m-am lăsat pe mâna ei la un masaj de relaxare. A folosit și ulei, cu acordul meu, nu m-am uitat de care. A masat mult și bine, m-am relaxat tare, intr-un mod plăcut, mai să adorm. Am încercat un fel de preludiu, am dat să încep cu sărutări, nu prea ne-am înțeles, fără FK, nu am cerut verbal, dar părea să nu vrea(zici că ținea dinții strâns închiși), nu am insistat așa că am trecut la oral protejat(eu am vrut protejat, cred că face și fără). Atât la masaj, cât și la oral, nu a trecut mai departe pana nu am zis eu. Mă așteptam că urmează să sugereze ea, dar nu. Cred că m-a masat vreo oră și oral vreo 10-15 minute fără să dea vreun semn că ar vrea să treacă mai departe sau că s-a plictisit. A muncit mult, eu m-am prins mai greu că tre să inaintez eu acțiunea. A urmat cu ea deasupra, unde s-a simțit foarte bine, nu de multe ori simți chiar așa tare fata. Acolo am și terminat, puțin presați de timp. Am mai făcut un duș rapid, m-am îmbrăcat și am plecat. Banii mi i-a cerut la început, când m-am dus la duș. Fata e intr-adevăr minionă, nu cred că ajunge la 1.60m, pare mai degrabă genul copilă de 16 ani(zice că e majoră, sper că nu minte), dar super drăguță, sâni mișto, medii, dar arhi suficienți pentru corpul ei, fund mărișor, tare bunuț. Nu am observat dinți lipsă, dar într-adevăr nu sunt cel mai bun feature al ei, poate le-ar merge o albire. Note: Fata: corp 8.5, atitudine 8 OP: 9.5(m-a ținut mult timp într-o stare de excitare ridicată, fără să mă termine) NP: 9 (am incercat doar o poziție, dar mi-a plăcut f tare) GFE: 6 (nu prea m-a incantat pe partea asta) Locația: 9 Cost: 600 lei, 2 ore, o finalizare. De revenit: eu zic că da, dar o sa sar partea de GFE. Partea de masaj plus oral plus sex e super bună, restul nu prea m-a încântat.
  23. Am fost și la Aryanaaa cu gândul de a încerca ceva nou. Am stabilit întâlnirea pe whatsapp cu o seară înainte. Am ajuns la timp. Am stat o oră, m-a costat 250 lei, am făcut o finalizare, oral protejat cu deepthroat și puțin facefuck, puțin GFE. Având în vedere propoziția precedentă, se înțelege că voi evalua doar parțial serviciile domnișoarei, m-am dus să mă relaxez puțin și să încerc ceva nou, nu să îi fac o evaluare completă a serviciilor. Pentru restul să scrie alții. Locația: pe strada muncitorilor, lângă Titulescu 26. Un apartament destul de intortochiat, compartimentat în 2 apartamente, din care ea avea acces doar la unul, cu 2 camere, baie, bucătărie. Baia foarte mică, aveți grijă când ieșiți de la duș să nu păsiți direct în budă. Ușile închise, nu se fumează înăuntru, nici pe balcon(nu am văzut dacă e sau nu balcon, dar răspunsul a fost nu când am întrebat dacă pot fuma pe balcon). Domnișoara: aproape sigur pozele ce le-a postat pe prima pagină sunt ale ei, zic asta că nu pare genul care să înșele la chestii de astea, am recunoscut și fundul, în rest nu prea ai ce recunoaște. Are alt păr decât în poze. Drăguțică, a stat în body pe tot timpul acțiunii, nici eu nu am propus să îl dea jos, așa că s-a păstrat. Sânii par a fi mici spre medii, probabil naturali. Fundul bunuț, dar nu mare. Singura chestie mai ciudățică e că stătea tot timpul cu gura ca și cum tocmai a ieșit de la dentist. Nu am verificat-o la dinți :)) Acțiunea: Ieșit de la duș, a sărit direct pe mine să mă sărute pe corp, de obicei nu insist pe partea asta, am lăsat-o puțin, apoi a coborât la oral din picioare(eu, ea în squat-guguli, apoi în genunchi). A vrut să înceapă direct, dar apoi și-a amintit că pe whatsapp am cerut protejat(nu mai am încredere în fetele noi, dar asta e altă poveste) așa că m-a întrebat dacă vreau oral protejat sau neprotejat. Am rămas cu varianta de protejat. Într-adevăr reduce din senzații, dar eu nefutând de ceva vreme am fost mulțumit. Merge deep din proprie inițiativă și destul de agresiv, cu sunete glotale. Am vrut să particip și eu, a acceptat, am dat și eu puțin, dar nu foarte tare, nu i-am testat limitele. La o tură, două în care s-a băgat mai deep, am apăsat-o și eu și am ajuns mai adânc decât la orice altă fată. Apoi ne-am pus pe pat, eu pe spate și am continuat oralul acolo. A lins frumos și ouăle, le-a și supt, am mai dat și eu puțin la ea în gură, după care am finalizat în prezervativ, în timp ce eram la ea în gât. S-a ridicat, dar văzând că eu doar stau să mă liniștesc, a venit înapoi și s-a tolănit la mine în brațe. La urmă, am mai făcut un duș, am plătit și am plecat. Note: Locația: 7 (detaliile mai sus, in principiu e prea mic si prea complicat apt) Fata: 8 la corp, 9 la atitudine(m-a servit și cu apa/suc, dar am refuzat; nota e temporară, încă nu am văzut-o dezbrăcată complet) OP: o să merg pe un 9.5, doar pt ca are chestiile extra DT+FF: 9 pt că nu am termen de comparație și nu am testat limitele GFE: 9 (pt că am primit fără să cer, nu am fost interesat, fără FK - nu știu dacă oferă, dacă căutam GFE, probabil nota ar fi fost mai mică, că aș fi dorit mai mult) Igiena: 8(am apreciat că a strâns pilota pe care am stat, după mine, dar nu era la prima utilizare, dușul nu era curățat după clientul precedent - clienții, mai spălați-vă și voi, mă - (acuma îmi pun lumea în cap) și prosopul(mic, maro) avea un ușor iz ca si cand il bagi in dulap dupa ce l-ai spalat, dar inainte sa se usuce complet). E ok pe partea de igienă, dar de data asta am ales să mă leg de toate mărunțișurile, că m-a deranjat prosopul ăla. Din ce mi-a povestit, nu era pregătită să aibă atâția clienți la juma de oră și probabil a trebuit să grăbească prosoapele. Cost: 250 lei, o oră, o finalizare oral protejată. De revenit: dacă se mai întoarce la Cluj, cred că m-aș mai duce să mai încerc chestii, dar deocamdată nu e pe lista mea de vizitat regulat(nici cea cu frecvență mică). Dar eu zic că merită vizitată.
  24. Că tot recuperez la reviewuri. În vizită la Kataleya77. Prima dată m-am dus de curios, cu speranțele ridicate de reviewurile bune, dar pregătit să fiu dezamăgit(că se tot zice că la pomul lăudat să nu te duci cu sacul). Am stabilit întâlnirea pe whatsapp, am cerut 2 ore, a fost puțin reticentă(neștiindu-ne), dar m-a primit. M-am înființat în fața ușii cu o sticlă de șampanie pregătit să mă bucur și de compania domnișoarei, nu doar de serviciile sexuale. Intrat în apartament, am fost surprins și nu reușeam să înțeleg cum se poate să fiu primit cu atâta ospitalitate. Din prima clipă, mi-a zâmbit primitor, m-a întâmpinat cu pupici și m-a poftit să mă fac comod. Am predat șampania și am început să stăm de vorbă la un pahar. Dacă până atunci nu înțelegeam la ce se referă oamenii ăștia de pe aici cu duma cu conexiunea, după întâlnirea respectivă am început să cred. Am mers la duș, apoi în dormitor, unde am descoperit o domnișoară cu sâni frumoși, pregătită să îmi arate ce știe. Parcă trecuse pe modul porno. S-a lăsat frumos în jos și a început cu un oral pe post de antreu. Apoi am continuat cu un doggy în care am putut să o simt la fiecare mișcare. Povestea s-a și incheiat acolo. Am mai făcut un duș, am plătit și am plecat, condus în același stil ca la sosire. Am mai revenit de cateva ori, de fiecare dată am fost primit cu același drag, iar experiențele au fost variate; are grijă să nu mă plictisesc(nu că aș putea) și să descopăr de fiecare dată ceva nou. Pe lângă asta, e tot timpul atentă să îmi ofere ceea ce îmi place mai mult. În plus, ce am mai observat, pune mare preț pe discreție(de ambele părți) și are un mega talent în a te face să te simți bine primit și a întreține atmosfera. Note tehnice Locația: 9 (lângă FSEGA, ap drăguț, ingrijit) Igiena: 10 (prima fată care mi-a servit apă la sticlă în loc de cola la 2l 😋) ON: 9.5 (mai este loc până la 10, dar nu mult) NP: 9 Nu aș numi neapărat GFE, dar experiența propriu zisă: 10+ (în medie) Cost: 300RON/oră De revenit: cu siguranță
×
×
  • Creează nouă...