Sari la conținut

Duuduu

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Duuduu

Informatii Personale

  • Sex
    Male

Vizitatori Recenți Profil

310 citiri profil

Duuduu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Recent Badges

8

Reputație

  1. Dragi nărăvași, Astăzi am avut deosebita placere de a fi oaspetele Elenei și pot spune că a fost un ospăț. Elena pare să fie super adaptibilă din toate punctele de vedere, nu cred că există provocare la care să nu-i facă față și e mai frumoasa, dacă vă vine să credeți că e posibil, în realitate, decât în poze. Am fost așteptat în cunoscuta ținută de vestitor al primăverii, un deliciu care te bagă în fibrilații încă de la ușa. ON, aici pot spune că e artistă și are un repertoriu vast, acoperind tot spectul de la soft și până aproape de hardcore. Păcat că nu pot da mai mult dar pentru mine a fost excepțional. (nota 10+) NP, ce să zic ... pe lângă faptul că te călărește de parcă e campioană rodeo, mai și arată precum o operă de artă, indiferent de poziție. E versatilă și flexibilă. (nota 10+) Locație: primitoare, curată, dotată cu tot ce ai putea să ai nevoie și la îndemână pentru mine. (nota 10) Per total o experiență deosebită și memorabilă, ca să nu mai spun că e cel mai frumos mărțișor! Sper că nu am uitat nimic și o parte din mine ar vrea să o păstrez pe Elena numai pentru mine dar o bucurie trebuie împărtășită. O săptămână frumoasă! Semnat "pistruiatul"
  2. Prietene, te mai miri de ce nu postează lumea review-uri când forumul e invadat de Troli ... Asta a fost experiența mea, și faptul că mă ataci în mod gratuit când nu am spus nimic la adresa ta spune multe despre tine. Dacă ai vizitat și la tine a fost altfel, imi pare rău pentru tine. Cu mine a fost compatibilă. M-am simțit foarte bine și atâta tot. Sau aici contează doar părerile care sunt în asentimentul tău? Dacă ție nu-ți place înseamnă că e rău și restul suntem proști sau rechini? Mă repet, domnișorica pentru mine e de 9 ca experienta per total (luând în considerare toate aspectele, inclusiv raportul calitate/preț). Și în Iași nu am găsit decât 2 domnițe de 10, Andreea de la top care nu lucrează în weekend și Elena Sweet Perv la care trebuie să ai și puțin noroc să ajungi, da acolo sunt și alte tarife. Dacă tu ai găsit ceva mai bun la banii ăștia, felicitări!
  3. Preambul: După ce am găsit anunțul pe publi24, atras de pozele domniței am cercetat forumul, n-am fost convins că va fi o întâlnire reușită din ce am găsit aici prin recenzii. Într-un final am hotărât să sun și să mă lămuresc singur. Stabilirea unei întâlniri: (nota 10) a răspuns imediat la telefon și a fost foarte amabilă, mi-a comunicat toate informațiile de care aveam nevoie, am decis să o vizitez și în mai puțin de 15 minute eram la ușă fiind în apropiere. Locație: (nota 9) intr-o zona aglomerata, dar convenabila pentru mine, curatenie, etc. Singurul lucru care lipsea, pentru mine, e o muzică ambientală ceva. Aspect:(corp, nota 8-9 / față, nota 9+) pentru iubitorii de skinny, slim are un corp fain, un funduleț frumos, carnița tare, sani micuți dar frumoși. Nu e atât de slabă încât să îi numeri coastele dar nu am văzut un gram de grăsime pe ea. E tonifiată si frumoasă. La față e o papușică, are un zâmbet superb. Inițial nu eram sigur că sunt pozele ei dar după întâlnire m-am uitat cu atenție și pozele sunt 100% reale și din locație. ON:(nota 😎 Când am stabilit întâlnirea nu aveam așteptări mari după ce am parcurs forumul si am avut parte de o mare surpriza. Se străduiește, are tentative de deep, mici artificii, cu unele momente de stalucire, cred că poate și mai bine. Singura chestie e ca nu a acordat atenție zonelor adiacente dar mie îmi place să fie lăsate în pace. Dar la cum am văzut-o poate dacă ceri primești. E foarte receptiva la solicitări. NP:(nota 😎 Din nou e foarte receptivă și a făcut exact ce am cerut, 2 poziții. Foarte strâmtă. GFE: Aici aș vrea să o încurajez să se deschidă puțin. Am încercat să socializez cu ea și am descoperit că e foarte sensibilă, au fost momente în care am văzut ce persoană minunată e dar are o carapace nu dă totul, poate nu de la prima întâlnire. Cred că există potențial neexplorat. Igiena:(nota 9) Nu pot obiecta cu nimic! Deznodământ: pe mine m-a vrăjit, e ca un mister, m-a lăsat cu gândul că poate fi mai mult decât am primit la o primă întâlnire. Trebuie descoperită! Eu aș reveni cu siguranță!
×
×
  • Creează nouă...