Sari la conținut

Odin2000

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    78
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Odin2000

  1. Aveți cumva idee cand revine?
  2. Mai știe cineva ceva de escorta aceasta?
  3. Treci de intersecția cu Aurel Vlaicu și imediat ajungi
  4. Parca era ceva cu alta Ana dar tot buna cu spume. Era foarte lăudată acolo, acum parca iese adevărul la suprafață.
  5. Arata prea bine sa fie adevărat, cam majoritatea pe publi apar cu poze false.
  6. Cu drag te așteptăm.
  7. Mulțumesc, cautam după nr telefon și nu îmi dădea nimic
  8. Bună, a fost cineva la domnisoara? În poze pare de super. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/melissa-din-nou-in-orasul-tau-acasa-deplasari/d050754404507fge16099g938i329471.html
  9. @Alexya35 ești binevenita la Deva
  10. Orice escorta cu poze reale , servicii de calitate e binevenită, locația contează în procent de 20 la sută.
  11. Vezi ca azi era postat anunțul.
  12. Cam da, și tare îmi plăcea de ea.
  13. Puțin probabil sa mai vină.
  14. Are topic pe Alba, colegii de acolo nu prea mulțumiți.
  15. Topic Diana blonda cred, e demult în Deva
  16. Da face și CIM în banii ăștia.
  17. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/selin-party-poze-reale/58ed6d3d97hh7h8127hh70ff1e8h93dd.html A revenit , poze false are vreo 3 anunțuri poze diferite același nr de telefon, e de etnie mica slaba urâtă la maxim.
  18. Ceva cu Elena o fată deosebită, eu am fost mulțumit de ea , preț corect fără fițe și cu mult bun simț
  19. Are topic deschis , puțin mai în spate.
  20. Super fata cu super servicii, de apreciat
  21. Sa ai noroc și sper sa nu fi dezamagita
  22. Un pic mai multe detalii dacă nu te superi.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.