Hai că m-am încumetat eu acum juma' de oră.. și rău am făcut
Inițial n-a răspuns dar m-a sunat înapoi după circa 10 minute "Bună, Carla sunt.. din anunț". Totu' bine și frumos, mă programez, iar când ajung în locație zice c-o cheamă Vanesa. Mă rog, trec peste.. Tipa aduce a cea din poze, dar nu e ea.. n-are tatuajul pe braț.. trec și peste asta. Nici n-am intrat bine că se dezbracă, dar mă cer la duș și îmi dă o privire mirată.. Noroc că am mai fost în apartament și știam unde e baia, că ea s-a trântit pe canapea cu telefonu' în față și nici n-a venit să-mi dea prosop.
După duș îmi face un ON de n-am înțeles mare lucru, un fel de lins combinat cu plimbat prin gură și cam atât.. 'noroc' că a mai pus și mâna, asta preț de vreun minut după care zice "hai să începem" și-mi pune căciulița.
La NP, ce să vezi? Mare ghinion și aici.. i-am spus să stea deasupra dar vaai, am o inflamație și mă doare.. oricâtă răbdare am avut, de aici mi s-a cam luat. O pun doggy și după nici 5 minute zice "sper că termini, că mă doare". Am mai dat așa cu juma' de p**ă să n-o doară ca să nu plec neterminat și am tulit-o cât de repede am putut să nu cumva să-mi sară muștaru'