Chiar ma intrebam cand o sa mai apara un Cristian Andrei al forumului care sa ne faca psihanaliza si sa ne spuna el de ce facem noi ceea ce facem. Vezi-ti bai, baiatule, de treaba ta si nu te mai baga in discutie aiurea ca sa ne jignesti pe mine sau pe sotia mea, doar pentru ca nu ne incadram in ce ai fost tu invatat in comuna din care vii.
Sunt doar pe Bucuresti 30-40 de escorte care spun explicit in anunturi ca primesc cupluri, daca nu aveau clienti nu se mai oboseau sa scrie asta. Suntem mult mai multi decat ti se pare tie, dar majoritatea se feresc sa se expuna pentru a nu ajunge sa se certe pe aici cu tot felul de refuzati. Nu pentru ca nu primesc acasa ceea ce trebuie, ci tocmai pentru ca acasa au facut tot ce era imaginabil si au decis sa incerce si lucruri noi. Pentru ca au incredere ca relatia lor e atat de puternica incat va ramane in picioare si dupa un threesome, in timp ce relatiile altora se destrama dupa ce barbatul aduce in discutie sexul oral, iar femeia refuza. Asa e in viata, unii au mai mult, altii mai putin. Nu trebuie sa fii nesimtit si sa-i jignesti pe altii doar pentru ca au mai mult decat tine.
Oricum te-ai trezit tarziu, @blonda_a a picat deja in capcana, dupa cum se vede mai sus.