Sari la conținut

kankanasul

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    135
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre kankanasul

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Bucuresti
  • Interese
    multe

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

kankanasul's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

  • One Year In
  • Conversation Starter Rare
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post Rare

Recent Badges

71

Reputație

  1. Buna Emma , mai esti in Bucuresti ?
  2. Bun venit in club prieteni . Eu incerc sa dau de ea de 1 an 🤣
  3. Ultima oară când am vorbit cu ea, a spus că va reveni după data de 1, deci să sperăm că săptămâna viitoare ne vom putea bucura din nou de compania ei
  4. Gata a trecut si acel "curând " bia așteptam să revii, dragă Emma
  5. Preturi de lux , servicii pe care le gasesti la orice fata , si nici nu are locatie te pune sa iei camera la hotel
  6. Sa intors Betty 😍
  7. Sincer , ii scriu de 1 an si nici seen nu primesc
  8. Ai citit mai mult de 2 raduri ?
  9. Ai anunt pus pe publi cu numarul tau , nu poti sa spui ca ti-a furat cineva pozele https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/lux-te-astept-la-mine/gi7i0gif03867f3fe71961674325dgfh.html Si culmea , tu sustii mereu ca sunt pozele tale , atunci ce cauta poza asta la tine in anunt https://www.instagram.com/p/CdqpsKvKVcy/
  10. Sunt poze fake oricum , uite aici poza furata https://x.com/Jamiielynn98/status/1529558041120604163
  11. Bun venit in club prietene , eu saptamana trecuta am sarbatorit un an de cand tot incerc sa dau de ea pe wapp , nici eu nu sunt la block
  12. Tocmai ce am venit de la Miky. Este o fată de nota 10, nu doar din punct de vedere fizic, ci și ca caracter. M-a așteptat în ținuta pe care i-am cerut-o eu și cu jucăria deja introdusă. Am început pe canapea, cu niște sărutări, iar apoi am mers la duș. În cameră, am început cu un oral; ea era cu spatele spre oglindă și se vedea butplug-ul. Am continuat cu un 69 și încă 2-3 poziții. După primul număr, am început să discutăm și să povestim. După ce am epuizat toate subiectele despre imobiliare și poveștile despre diferite orașe, am mers din nou la duș ca să mă pregătesc de plecare. De revenit? CLAR, DA!
  13. În ciuda comentariilor de pe celelalte pagini, am decis să merg eu însumi pentru a vedea dacă pozele sunt într-adevăr false sau adevărate. Din păcate, nu am mai ajuns la fața locului, deoarece nu mi-a spus niciodată locația. Am dat mesaj cu o zi înainte fetei, pe WhatsApp. Răspunsul a venit prompt, confirmându-mi că este liberă a doua zi, la ora cerută de mine. În ziua respectivă, am dat mesaj pentru a confirma că voi onora vizita, cu câteva ore înainte, însă nu am primit niciun răspuns – probabil era ocupată. Mai era doar o oră până la ora stabilită, însă nu am primit niciun semn de la ea, nici confirmarea vizitei, nici adresa unde trebuia să mă prezint. Cred că nu voi mai încerca în viitor să ajung la ea, din cauza lipsei de profesionalism.
  14. Cam de cate ori ca eu tot ii dau mesaje pe wapp de 1 an de zile si nici seen nu primesc
  15. Am fost cu Natalie zilele acestea, fiind intrigat de pozele de pe site! Natalie este o fată mult mai frumoasă decât se vede în poze, îngrijită, cu un zâmbet fermecător, elegantă, cu mult bun simț și inteligentă Comunicarea s-a efectuat ușor pe WhatsApp și s-a respectat de ambele părți! Natalie s-a prezentat la locația indicată de mine la timp,Am invitat-o în casă, unde am făcut un schimb de câteva vorbe și i-am oferit un pahar de suc. Pare o fată de 1,70 m Aspect: 9 (îngrijită, chip frumos, un corp lucrat, cu un fund foarte apetisant) Oral : 10 Neprotejat ( este atenta la bijuterii , deepthroat foarte bine efectuat ) Normal : 10 protejat , implicata , accepta diferite pozitii , geme foarte senzual ( am ales sa terminam in cowgirl pentru ai putea admira fundul de milioane ) Atitudine: 10 (deschisă la discuții, aveți ce să discutați între numere, finuță, educată, manierată) Igiena: 10 ( foarte curata , miros placut , piele fina) De revenit : clar , da !!!
×
×
  • Creează nouă...