Jump to content

JohnBranch

Maistru Curvar
  • Posts

    46
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

About JohnBranch

Profile Information

  • Sex
    Barbat

Recent Profile Visitors

989 profile views

JohnBranch's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

  • Very Popular Rare
  • Collaborator Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post

Recent Badges

915

Reputation

  1. Si eu sunt in punctul de a ma decide daca sa le scot sau nu, cu aceleasi perforatii in amigdale. Singura problema pe care mi-a adus-o la cunostinta chirurgul a fost ca din cauza esofagului mai mare, complica viata pe termen lung. Desi ma enerveaza maxim zilnic durerile subtile la inghitit....ma gandesc sa le scot in curand
  2. Fie-ti mila de mine daca ma vezi la batranete printr-un magazin din timisoara 🤣
  3. In functie de simptomele specifice pe care le ai, chiar si nurofen/paracetamol sunt inutile fara un antibiotic. Daca nu reusesti sa ajungi la timp la medicul de familie, iti sugerez sa mergi la urgente - chiar si un medic rezident are capacitatea de a scrie o reteta. Faptul ca simptomele tale s-au inrautatit in ultima saptamana confirma ca ai nevoie de un antibiotic. Stiu ca va fi oribil sa stai la urgente pana iti vine randul dar partea buna este ca vei reusi in aceeasi zi sa afli un raspuns mai concret, ceea ce iti recomand sa incerci sa faci de astazi daca ai posibilitatea.
  4. Daca dupa 7 zile de antibiotice nu te pui pe picioare, trebuie sa mergi la medicul de familie sau urgente(UPU) ptr niste analize de sange pe loc. Am trecut prin ceva similar iarna asta cand am crezut ca am facut doar o raceala de sezon si ma simteam tot mai rau, pana am ajuns la diagnosticul de traheobronsita. Ai grija de tine 🤗
  5. Insanatosire grabnica 🤗😘 imi pare rau sa aud ca te simti mai rau acum
  6. 3: full-time bipolar
  7. Neata 🤗😘 @blonda_a @Andee12 @Girlsexy99 @Kash69 @lovefantassy Pofta la cafea si o saptamana reusita ❤️ @blonda_a sper ca ai reusit sa dormi de data asta 🤗
  8. Somnic pufos 🤗😘 @blonda_a @Andee12 @Kash69 @Girlsexy99 @lovefantassy
  9. Unde vezi tu dunga rosie pe buletin? 🤣
  10. Pana ajungi in bucuresti, tot complexul Vitan va fi cerut daca nu este deja 🤣
  11. Prima data m-am gandit la KKK(ku klux klan) dar mi s-a parut prea avansat ptr nivelul lui 🤣
  12. Adevarat 🤣 o experienta faina. Data viitoare voi emite un detaliu 🤣
  13. Unde se poate integra foarte usor este sa devina unul dintre martorii lui iehova 🤣🤣
  14. Cineva ca el care spune ce spune cu atata seriozitate si nici macar nu-i ragebait, nu ai cum sa il iei in serios... La cate idei imi trec prin cap, aici este inceputul unui parteneriat 🤣
  15. Pe langa parcare, ptr 50 lei in plus ii lasi sa-si puna bicicletele la incarcat sau sa-si umfle roata 🤣 curentul e scump 🤣
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.