Salutare.
I-am trimis aseara un mesaj Andradei fara sa am sperante ca o prind si surpriza mi-a raspuns rapid.Doar ce a ajuns din concediu cand i-am scris aseara si i-am zis daca poate sa ma primeasca si in nicio o ora am fost la ea.
Am luat si o sticla de vin sa ne relaxam la un pahar si dupa ne-am apucat de treaba.
La fata e in top 3 pentru mine,printre cele mai frumoase escorte vizitate de mine.
La ON cand o vezi cum sta acolo in genunchi si te suge si se uit in ochii tai este senzatie.
Np: piersicuta mica,igiena foarte ok.Am lins-o si in pisi si in fund,am schimbat mai multe pozitii.
Nu mai las note ca am lasat la prima vizita.
Pentru mine e top si sigur o sa mai revin la ea.
Am platit 600 si am stat 70 de minute.
Spor sa aveti domnilor.