Bună ziua, stimați colegi,
Am fost în București în vizită la fata.
Folosesc acest forum de ani de zile și aș vrea să le mulțumesc sincer celor care își împărtășesc experiențele. Uneori am fost dezamăgit, foarte dezamăgit de unele fete din TOP, dar am fost și foarte bine primit de altele.
Țin să precizez că fiecare întâlnire este diferită și că o escortă se adaptează și la clientul ei.
Sunt mereu politicos, curat și foarte respectuos.
Fiind foarte concret :
Programare ușor de făcut prin whatsapp și respectat.
Apartamentul curat și perfect pentru întâlnirea noastră.
O fată foarte drăguță, destul de micuță, sâni naturali foarte frumoși. Foarte prietenoasă și face totul pentru a te mulțumi.
Nu-mi place să dau note, dar am avut o experiență foarte pozitivă. M-am oferit să o iau pe fată acasă, dar trebuie să cer mai întâi permisiunea soției mele.
Sper că soția mea va fi suficient de înțelegătoare pentru a fi de acord. 😂😂😂
În concluzie, foarte bine, chiar dacă este întotdeauna loc de îmbunătățiri.
Îți mulțumesc Miruna! Pupici