Sari la conținut

Marci83

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    8
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Marci83

  1. Am încercat să o contactez pe Alessia două zile la rând. Nu mi a răspuns. Într un final mi a răspuns și a menționat ca a fost ocupată . Am înțeles perfect motivul. Dar ce nu am înțeles a fost faptul ca am vrut o finalizare aka 30 min și mi a răspuns ca face doar la ora serviciile.In lista de servicii e specificat clar pretul pt o finalizare. Atunci te rog frumos să faci lista cu prețuri la ora. Cam ne profesională aici.
  2. Stai liniștit ca mai sunt escorte pe forumul din SV exact la fel. Nu e singura.
  3. Nu am răsfoit paginile cum trebuie 🤣. Mersi 🤗 Deci să înțeleg dacă aleg doggy style si vreau sa te tin de fund in timpul acțiunii e 100 extra?
  4. Hello hello, Sunt următoarele servicii extra ? ️ Oral protejat✅️ ✅️Atingeri pe sâni și fund✅️ ✅️Limbute in zona intima✅ Daca da, care ar fi tariful pentru aceste “extra” servicii ?
  5. Cred ca nu mai e . Zicea ca pleacă in concediu.
  6. Salut, Am trecut pe la Giulia de două ori . Nu prea dau recenzii dar am nu aveam cum să nu dau o recenzie pentru o escortă ca ea. Am stabilit întâlnirea prin WhatsApp chiar în ziua respectivă. Când am ajuns, m-a întâmpinat într-o ținută provocatoare – lenjerie fină și tocuri –, energică și cu o dispoziție grozavă. Ambianța a fost foarte relaxantă. Despre servicii: Oral: 10/10, profund Act normal: 9/10 Baia este bine dotată. Merită încercat, recomand cu căldură sau chiar abonament cu ar fi zis cineva mai sus 💪🏻.
  7. Cine caută escorte slim, Andreea e escortă perfectă. După o programare foarte ușoară pe whatsapp, am optat pt 30 min basic cu extra cim și anni. Nu am să dau note, dar totul a fost la superlativ. De revenit ? Cu siguranță. Mersi Andreea și data viitoare să ții cheia la gât să nu o mai uiți. 😅🫢. Te pup și pe data viitoare. 😚
  8. Salutari, Am fost si eu la Maria saptamana trecuta. Programare prin watsup destul de usor. Este o fata miniona in adevaratul sens, slim, corp frumos, curata, comunicativa, atenta la cerinte si nu am fost grabit deloc. Locatia Coresi foarte ok cu baie ce ai tot ce trebuie. Oral destul de bun la fel is normalul si are o limba jucausa de numai 🤭. Este prima recenzie ce o dau pe site dar de revenit cu siguranta.
×
×
  • Creează nouă...