Sari la conținut

futerman5

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    5
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre futerman5

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Brasov
  • Interese
    Masaj, sex

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

futerman5's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done
  • First Post
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

1

Reputație

  1. Eu peste? Ferească Dumnezeu. Am 63 de ani sunt om în vârstă mă băieți ferească Dumnezeu nu mai am cuvinte. Nici nu va mai scriu. Eu am zis doar că mi-au plăcut serviciile domnișoarei și că nu știu ce ați văzut voi in neregula la fata asta că își face treaba foarte bine. In fine nici nu mai scriu că e degeaba voi sunteți pe denigrat probabil aici nu știu care e treaba cu voi cei care spuneți de mine că sunt peste și restul de lucruri aiurea spuse. Ce va poate debita mintea.
  2. Greșeala e din partea mea am postat greșit am observat târziu. Chiar scrie la topic București când am scris am spus Brașov undeva acolo dacă nu mă înșel doar că am scris in zona greșită.. sunt mai în vârstă puțin și nu mă pricep prea bine cu tehnologia.
  3. Eu nu vreau sa fiu rău dar nu știu unde ai văzut tu 90 și ceva de kg, nu știu unde ai simțit miros de picioare sau nu știu ce mirosuri. Am fost de doua ori la Roxana și nu am observat aceste aspecte remarcate de tine. Cu masajul ști cum e? Fiecare om are stilul lui de viață diferit același lucru și cu masajul fiecare om știe să facă un anume masaj Intr-un anume mod. Și cu așa zisa laba spusa de tine, că nu știe să o facă eu cred că a fost foarte bine. Nu toți știm să facem lucrurile în același mod. Eu zic că nu trebuie sa fim așa răutăciosi mie mi se pare că își dă toată silința să fac cum poate mai bine. Pe mine ma întrebat de 3 ori daca e ok ce face cum face. Noi românii știm decât să dăm cu hate și dacă putem să tăiem crecile de sub picioarele omului să demoralizam omul. Scz dar mie chiar mi-a plăcut și voi mai venii cu drag. Am mai fost la câteva fete unele fac treabă altele fac de mântuială. Sunt altele care fac masajul foarte rapid foarte nepăsător in cât să ia banu și sa scape de voi. Și prețul nu e cum sa spus.. masajul se face la 200 lei ora inclus cu finalizare prin tehnicile de masaj sau face extra cu 250 lei masajul și finalizare oral protejat. Am înțeles că face și sex contracost adică pe lângă masaj 150 lei finalizare prin sex protejat. In fine daca am deranjat cu acest comentariu îmi pare rău, am văzut aceste comentarii răutăcioase și false după părerea mea și am zis sa corectez oarecum greșelile spuse. Asta strict din viziunea mea.
  4. Am fost și eu în vizită la Roxana, o față superbă, face un masaj corespunzător, o cazare curată, îmi place că este vorbăreață, amuzantă. Face și sex sau oral. Preturile sunt bune raportat la masaj și cum arată. Vă recomand e dulce tare. https://publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/singura-in-locatie-masaj-de-relaxare-te-astept-in-locatia-mea-pentru-momentul-tau-de-relaxare/h88i348f261e76921665h919740h7f30.html
  5. https://publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/singura-in-locatie-masaj-de-relaxare-te-astept-in-locatia-mea-pentru-momentul-tau-de-relaxare/h88i348f261e76921665h919740h7f30.html Domnilor am fost la această fată Roxana în Brașov. Este o fata dulce, angelica, cu ochișori de căprioară foarte dulce fata. O ador. Și în vederea masajului face treabă bună am venit după o zi de munca la ea la masaj și a reușit să mă relaxeze, să mă înveselească, am vorbit, am ras, m-am simțit foarte bine. Daca ai preferințe și la extra accepta. Eu va recomand m.am simțit foarte bine
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.