Sari la conținut

Cosmin121

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    56
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Cosmin121

  1. @Freya19 a trecut ceva timp de cand nu ai mai venit pe la noi, nu ai nici un gand sa ne revizitezi?🙈
  2. Și tacerea este un raspuns…😉
  3. Emma, nu vreau sa te invinovatesc, dar aici expunem experientele indiferent ca sunt bune sau rele, experienta a fost neplacuta probabil din cauza proprietarului care nu s-a asigurat de functionarea apei. Am vazut ca mai sus ai negat aceste lucruri si vreau sa fii sincera deoarece știm amandoi adevarul. In cazul in care acest incident a fost doar o exceptie, vreau sa precizezi ca intr-adevar a fost o problema cu apa pe care ai rezolvat o sau nu ulterior
  4. Mirosuri care am considerat ca vin din cauza igienei deloarece le am simțiti doar la normal. nu vreau sa invinovatesc fata pentru asta deoarece in locatie nu avea apa calda. Am cerut igienizare si am fost nevoit sa fac dus cu apa rece ca gheata. Mi-a sugerat sa fac igienizarea cu servetele dar am insistat sa fac dus asa cu apa rece. Am ajuns la concluzia ca nu a facut igienizarea deoarece nu a avut apa calda in locatie. Poate ulterior a remediat aceasta problema cu proprietarul apartamentului. De acolo si experienta neplacuta Ca lipsuri am observat lipsa usii de la dus, fapt pentru care se face apa peste tot (nu neaparat un deranj semnificativ) lipsa aşternuturilor( pe pat era doar un cearşaf si nu am dispus de perna normala, a adus o parte din canapeaua din living care cel mai probabil era folosita ca spătar si revenind, cea mai mare lipsa a fost lipsa apei( de asta am precizat ca unele lipsuri nu au fost din vina ei) ca și servicii, nu am de adaugat
  5. Am vizitat-o pe Emma si sincer asteptarile mele au fost putin peste ceea ce am primit Pozele sunt ori din trecut, ori sunt editate nu vreau sa sune a jicnire dar in poze nu se vad cateva kg in plus, vergeturi pronuntate pe burtasi semnele de la operatii un plus ar fi faptul ca nu m am simtit grabit Oral- Bine executat cu multe gemete probabil forțate dar din pacate cu interventia mâinilor si fara atentie mai jos normal-nu face pretentii la pozitii( ori nu am fost eu prea pretentios😂) din nou gemete, si am simtit unele contre nu m am simtit grabit (un minus foarte mare pe care țin sa il spun e ca nu se igienizeaza inainte de vizita, la normal am simtit unele lucuri pe care chiar nu mi le-as fi dorit) ca atitudine e ok, raspunde la intrebari si cam atat, nu prea face conversatie locatia este una frumoasa dar lipsesc foarte multe lucruri (unele nu le-a adus ea, unele trebuiau sa fie deja in apartament) am fost aşa obiectiv deoarece prețurile ei sunt mult peste media din oraşul nostru si chiar ma aşteptam la niste servicii mai premium merge dac vrei sa experimentezi o fata tunata, insa repet nu este pentru amatorii de fete FIT prefer sa nu dau nota si sa luati singur o decizie
  6. N ai cu cine…omul e prea frustrat si trsit…batran care a eșuat in viața…
  7. Te rog eu, fa-ti un control platesc eu🙏
  8. Rezultatul s ar putea sa te surprinda, separat ca numele acestui topic te defineste😔
  9. Intentia mea era de a sta cu pantalonii jos , la nivelul feței tale, nu de a sta in spatele tau
  10. Multumim de ajutor, nu stiu ce ar fi forumul asta fara tine…vezi ca facebook e ala cu albastru
  11. Dupa gusturile muzicale pe care le au cei ce au postat linkuri cu diverse melodii, pot deduce cu usurinta ca 80% din ei au varsta mai mare 45 de ani, corect?😅
  12. Am vizitat- o astazi pentru prima oara pe Larisa si pot spune ca mi am gasit o noua escorta favorita😅 are toate calitațile pe care eu mi le pot dori de la o escorta. Felicitari Lari, cu siguranța ne vom mai revedea🫶
  13. Am vizitat o si eu azi pe Andreea si mai mult din cauza indisponibiltatii altor fete deoarece sunt mai mult pasionat de fetele slim (nu este grasa dar nici slim cum imi doresc eu). Nu am avut sperante foarte mari insa am ramas foarte surprins ca nu am mai intalnit un oral np atat de bun la nici o alta fata! La np lot cu spatele unde nu am rezistat prea mult din cauza oralului demential… am vrut sa raman o ora dar nu a fost disponibila decat pentru o fin deoarece nu se incadra in timp pentru celelalte programari… tura urmatoare voi reveni pentru o ora sa descopar si celelalte surprize pe care le ofera Andreea Cu siguranta este de revizitat✅
  14. Seriozitate 0. comunica ora prin mesaje dupa care da doar seen la mesaje si la apeluri nu raspunde, am mai incercat in urma cu cateva zile sa o contactez dar fara succes. Precizez ca 3 ore m am chinuit sa ma programez:)
  15. Daca ai și raspunde la mesaje…
  16. Te rog frumos, interneaza te🤦😂
  17. Daca intrebam 10 persoane random din acest forum care e prostul dintre noi doi, s ar putea sa ramai uimit😅 De mult am vrut sa iti zic cat esti de prost dar nu am avut un context, așa ca acum am placerea de a iti spune cu toata sinceritatea ,,ESTI FOARTE PROST,, si nu are legatura neaparat cu comentariul pe care mi l ai lasat, ci cu mentalitatea ta figuranta, enervanta si foarte proasta care se vede in comentariile pe care le lasi la topicuri.😉 am vazut cateva escorte care evita orasul asta din cauza ca te bagi ca musca in 💩 si lasi recenzii in care bati niste apropouri inutile indoferent de cat s ar chinui fetele In loc sa ceri triplarea abonamentelor escortelor mai bine iti faci un control la cap👍
  18. Daca iti dai interesul, sigur vei gasi🙏
  19. Buna Betty, poate ajungi si prin Bacau daca tot esti asa aproape, te așteptam cu drag😘
  20. Ce noroc pe buzatu😂😂 are o gramada de recenzii la fete si toate sunt de nota 10 fara figuri🤣
  21. 😂😂😂😂
  22. Nu mai stiti cum sa faceti bani, ai postat pe topicele din toate orasele, aceeasi treaba ca pe telegram (bani degeaba) ne poti arta si noua solicitarile pentru asa ceva?:)))))
  23. Ne poti spune dac pozel sunt reale? mi se par fake
  24. Am vizitat si eu fata, singurul lucru pe care l am apreciat a fost atidudinea pozitiva, comunicativa si faptul ca nu este pe graba. Pozele nu ii apartin, aspectul fizic lasa de dorit. Are sanii lasati, probleme cu dantura, fara machiaj, unghii etc.. Apartamentul este unul luxos si gasesti tot ce ai nevoie, locatia este cea pe care a mentionat o colegul de mai sus. Pentru mine suma de 200-400 mi se pare mare pentru ceea ce ofera
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare