Sari la conținut

costin36

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    10
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre costin36

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Targu Mures

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

costin36's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Collaborator Rare
  • One Month Later
  • First Post Rare
  • Week One Done
  • Dedicated Rare

Recent Badges

8

Reputație

  1. Când am scris eu era :)) probabil că a plecat , eu când am vizitat-o a spus ca va mai sta câteva zile, astea au fost zilele banuiesc.
  2. Wow poze noi😍 https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/best-gfe-cristina/ghe3gg386fe0732id81he997e1f89876.html
  3. costin36

    Ema 0744119788

    Având-o pe listă de mult timp astăzi am decis să o vizitez și eu. Programare a fost prin whatsapp, confirmat și respectat de ambele parti. Ajuns la locatie,Ema mă astepta într-o ținuta sexy și pe toc (o avantajeaza tocul, îi scoate mai bine formele in evidenta) am conversat putin după care am mers sa mă improspatez și am revenit in dormitor, am lăsat să preia initiativa, si eu sa ma bucur de ceea ce ea face. Oral -placut umed, incercari usoare de DEEP Normal- da contre, geme placut GFE -aici mai este de discutat( nu iau in considerare doar comnuicarea) Este de revenit chiar dacă are mici minusuri. Am optat ptr o finalizare Cadoul 150 lei
  4. Asa este Criss nu este o femeie TOP la cum arata sau ca frumusete, totusi inca se tine bine ,dar decat sa irosim timp si bani este de preferat sa mergi la ea mai ales când o cunosti. Cât despre doamna matura care ii este colega,o stiu si pe dânsa de când erau in Mures.Sunt foarte ok amândouă. Revizitata zilele trecute, acelasi comportament pro-client. Am optat pentru o ora cu CIM SI DEEP ,Cadoul a fost 400 RON. Va mai fi disponibila câteva zile doar. Spor la toti https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/best-gfe-cristina/ghe3gg386fe0732id81he997e1f89876.html
  5. Este încă în oraș.Azi am programare la ea și eu. Sper încă sa revina la Tg-Mures, pentru că o perioadă nu voi mai ajunge la voi in zonă.
  6. Am revizitat-o pe Cristina in aceasta dimineața.Acelasi GFE + Din pacate va mai fi disponibila doar pana luni la ora 12:00 după care va intra in concediu de odihna cu data nedeterminata.Sper sa își schimbe parerea.
  7. Am reușit să ajung si eu la frumoasa domnită. Este o tipa foarte sexy și frumoasă cu atitudine GFE+ . Locatie curata cu toate cele necesare. Cadou 200/f De revenit
  8. Revizitata frumoasa domnita Crystyna. Acealsi comportament pro- client ca întotdeauna, stie sa își facă treaba și reuşeşte de fiecare datã să te detaşeze de rutina zilnica. Actiunea a debutat din mijlocul camerei, cu sarutari lungi si pasionale, am ajutat-o usor sa scape de lenjeria ce o purta, sarutand-o peste tot ,după ce ne-am "încis" bine amândoi a trecut la ON foarte bine executat Deep, fără a folosi mâna ca ajutor, după care a montan balonaşul si am trecut la NP in pozitia mea preferata doggy style, stie când sã dea contre și când să se oprească, după câteva minute, la cererea mea a scos balonaşul și am finalizat CIM . ON- 9 NP-9 GFE-9 FK-10 Locatia: 7-8 Cadoul 300/h + 50 CIM De revenit voi revenii oricand voi avea ocazia , fie aici fie la Mures sau oriunde ne-am nimerii amândoi. Pussy Cryss .
  9. Revizitata frumoasa domnita Crystyna. Acealsi comportament pro- client ca întotdeauna, stie sa își facă treaba și reuşeşte de fiecare datã să te detaşeze de rutina zilnica. Actiunea a debutat din mijlocul camerei, cu sarutari lungi si pasionale, am ajutat-o usor sa scape de lenjeria ce o purta, sarutand-o peste tot ,după ce ne-am "încis" bine amândoi a trecut la ON foarte bine executat Deep, fără a folosi mâna ca ajutor, după care a montan balonaşul si am trecut la NP in pozitia mea preferata doggy style, stie când sã dea contre și când să se oprească, după câteva minute, la cererea mea a scos balonaşul și am finalizat CIM . ON- 9 NP-9 GFE-9 FK-10 Locatia: 7-8 Cadoul 300/h + 50 CIM De revenit voi revenii oricand voi avea ocazia , fie aici fie la Mures sau oriunde ne-am nimerii amândoi. Pussy Cryss .
×
×
  • Creează nouă...