Sari la conținut

noenergy

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    0
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre noenergy

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

noenergy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputație

  1. Nu sunt una și aceeași persoană. Videochatista în cauză a lucrat acum 9 ore pe Stripchat și Chaturbate. A anunțat printr-o notificare că următoarea sesiune va fi de mâine dimineață, la ora 8. Ca senatoare aleasă, mai ales după ce a făcut tamtam mare presa, tu ai mai face videochat cu o lună înainte de preluarea mandatului?
  2. Indiferent ce votăm, o să avem facturi cu 110% mai mari la energie și gaze din ianuarie încolo. Și o industrie auto care va da faliment de la anu. Singura diferență e că Lasconi ne-ar putea băga în război și Georgescu ne-ar băga într-o dictatură comunistă, ceva mai light, nu chiar brutală cum era dictatura pe vremea lui Ceaușescu, dar cam între Belarus , Turcia și Ungaria. Eu aș opta mai degrabă pentru dictatură decât să mor ca prostul pentru Moldova și Ucraina. Oricum, Dughin a zis că ne dă Moldova dacă ajungem sub sfera de influență a Rusiei. Probabil că Trump ne-a dat demult pe tavă rușilor cum ne-a dat Churchill lui Stalin printr-un șervețel.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.