Sari la conținut

dyscret55

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    5
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre dyscret55

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

dyscret55's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done
  • One Month Later
  • First Post Rare

Recent Badges

2

Reputație

  1. Am vizitat și eu "căprioară", e mult spus căprioară, nici capra nu pot să sun pentru că nici nu a stat. A cerut banii din prima secunda, i-a dus la seif și a revenit. A scos dintr-un body niște chestii care trebuiau să fie sâni. Nu am văzut în viața mea așa ceva, cu tot cu silicoane stăteau de parcă a fost pe front. Probabil i-a cumparat pe olx. Baie fara prosop, cu o apa de gura și 2 geluri. Patul răvășit și lenjerie că la camping. Acțiunea nu prea a fost, a pus direct balonul, a incercat un oral ajutat de mana după care zice hai. Trec deasupra, dau câteva șuturi și îmi spune că trebuie să marcheze că expira timpul. M-am gândit la cea mai urâtă femeie pe care am cunoscut-o și am reușit să termin. Scos balonul și pa! Nu este fata din poze, e vopsita blonda dar atât. Un fund mic și obraznic dar mascat de o găleată de celulita, și nu se prea vede. Cicatrici și vergeturi pe tot corpul, cearcăne de zombi. Cine vrea să facă i pomana, se poate duce să îi de-a banii, o lumânare și să plece. Pleci mai impacat ca ai făcut o faptă bună,eu am plecat in silă.
  2. Am vorbit pe WhatsApp, se pare că face preturile după vreme. On/op cu cim este 250.
  3. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/emma-model/19i4403644827i48e7ife66iei7g3g52.html Se pare că a revenit.
  4. Am fost la Anastasia, o prezență plăcută, puțin timida. Am stat o finalizare, oral nu prea adânc dar plăcut, normal vreo 3 poziții. Nu comentează dar am simțit că parcă are rețineri. Au apărut și ceva probleme la centrala și probabil au grăbit plecarea. As reveni, poate la a doua întâlnire e mai dezinhibată. Merită un B.
  5. Am pierdut credentialele la vechiul cont și mi-am făcut altul special pentru Larisa. Finuta, curata, sexy, punctuala, atentă. Sunt cuvinte care o caracterizează deplin. Revizitata cu plăcere.
×
×
  • Creează nouă...