Activand de mult timp pe forum dar nu avand si cont m-am gandit sa-mi fac pentru a va putea impartasi si voua experientele mele.
Vin si cu o scurta recenzie despre titulara acestui topic.
Tocmai ce am iesit de la ea.
Fata arata bine, sani medii și frumoși , cu fund mare , si ea e draguta, nu am ce zice. Zambareata.
A vrut sa ,,sara,, pe mine direct la acțiune dar am preferat sa merg la baie pentru igienizare.
Am inceput oral, care nu e rau, și chiar aproape de wow. Dupa 2 min a vrut sa trecem la normal. Am cerut sex intre sani, s-a conformat. Apoi am vrut iar putin oral, Ok.
Am trecut la normal, se pune cum vrei tu. Am inceput pe la spate cu o priveliște chiar frumoasă ,dupa vreo cateva minute am zis sa schimbam. S-a conformat,a trecut deasupra unde și mișcă chiar foarte bine , ca si oralul, In tot timpul ala a facut eye contact.
Am schimbat in misionar am întrebat cum ii place ei, sa se simta si ea bine și ba chiar dimpotrivă ea s-a finalizat înaintea mea, a mai durat maxim 2 minute și am finalizat și eu pe sâni în timp ce se juca cu ei.
Per total, 250 de lei cheltuiți cu cap, din punctul meu de vedere este o fata chiar buna de care avem nevoie, recomand 100%