Jump to content

ShadowX40

Serious Contributor
  • Posts

    333
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

About ShadowX40

Profile Information

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    TImisoara

Recent Profile Visitors

4,345 profile views

ShadowX40's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

  • Reacting Well Rare
  • Very Popular Rare
  • One Month Later
  • Conversation Starter Rare
  • Collaborator Rare

Recent Badges

839

Reputation

  1. Bună dimineața și felicitări! 😉 O actualizare de prețuri ceva? 😁😋
  2. Andrada e mai cu toane si cu fite de Dubai cateodata In timp ce voi ii faceti "morala" pe aici, fata pentru ea si interesul ei a luat cea mai buna deizie Adica i-a luat banu' la "fraier" si a ramas cu el. S-a purtat asa pentru ca nu-l placea si s-a asigurat ca omul nu mai vine a doua oara la ea. Ba a scapat si mai repede de el ca timp si nici n-a trebuit sa-l suporte o ora intreaga, dar a ramas cu toti banii. I se rupe ei ce se scrie aici despre ea, ca parerile oricum sunt impartite si aia care o plac tot o viziteaza Deci ea nu prea a avut nimic de pierdut, doar de castigat.. Bani facuti rapid si degeaba. In general barbatii sunt devina pentru atitudinea asta, ca accepta orice, sunt prea "moi" si nu le pasa de banii lor. Eu in locul omului faceam un scandal monstru, imi luam toti banii inapoi si sexul facut in scarba ramanea moca "pentru deranj" ca am venit pana acolo sa fiu tratat urat PS: Eu cand am fost la fata am platit la final si puteam sa nu platesc deloc si sa plec, ca n-avea mce sa-mi faca, dar am decis sa fiu corect, cum sunt de obicei, ca fata isi facuse treaba, cu un pic mai multe fite la al doilea numar, dar de prestat, a prestat PS2: Eu la carteva fete cand le-am vazut cu nasul in telefon le-am zis ca dca le deranjez plec, ca ma simt in plus. Si ca statul cu nasul in telefon e petru cand esti singur, stai pe WC si te plictisesti de moarte. Cand esti cu cineva si stai cu nasul in telefon e lipsa de respect pentru acea persoana si eu o iau personal. In cateva secunde s-au corectat fetele si-au cerut scuze si au lasat telefonul in pace
  3. Eu cred ca pe voi va mananca rau si vreti sa fiti scarpinati cu o marire de preturi Fac pariu ca daca ajunge la top fata extra-urile alea de 50 de ron bucata se transforma in 100 Si pretul de baza n-are cum sa fie sub 500 de ron ora, ca na, e de top PS: Mie daca imi place o escorta si ma potrivesc cu ea as prefera sa dispara de tot de aici si de pe publi si sa ramana cu circuit inchis. Cu cat e mai "cunoscuta" si mai "de top" e mai aglomerata si fiecare client e mai neimportant
  4. Facem bine si te asteptam, ca pari interesanta Despre locatie sunt de acord cu colegul de mai sus, zona de nord e cea mai ok, de preferinta Nord One (e scump, dar merita ) Aici vorbim de conditii de locuit si primit clientii si de zona ok si centrala, nu de unde locuieste fiecare. Daca nu ai o masina personala cu care sa ajungi in maxim 10-15 minute in orice parte a orasului si nu-ti permiti nici macar un taxi, Uber sau Bolt nu ai ce cauta la escorte, ca mori de foame, mai ales la preturile lor de azi Parerea mea.. Si pana la urma un "om serios" nu vrea sa fie escorta vecina cu el sau in zona lui, ca ideea nu e sa-l vada vecinii, prietenii din zona sau familia cand merge la ea Sa vrei sa fie escorta in zona la tine e dovada de "saracie lucie", scuzati-mi stilul direct si sincer PS: Eu pentru fetele care mi-au placut mult am mers si pana la Arad, ca nu-i departe
  5. Brovo lor! Destepti baieti... NU mai au domeniu cu .ro sa se mai lege romenii de ei cu legislatia lor de cacat Foarte util site-ul...
  6. Vezi daca nu citesti atent postarile mele? Ca altfel te prindeai ce simplu e sa mergi la celallt pret Rasfoiesti publi24, gasesti acolo numele si pozele ei in anunt, o suni la numarul de telefon de acolo si mergi la pretul mai ieftineala, daca asta e neaparat fantezia ta
  7. Radeti voi, dar nu e rasul vostru Fata pur si simplu si-a batut joc de voi. E clar ce respect si ce parere are despre voi astia de pe forum daca in primul moment in care ati comentat v-a si marit preturile direct sa va dea peste nas Realitatea e ca voi, majoritatea barbatilor de pe forum sunteti vinovati de preturile astea nesimtite, extra-urile in plus pentru orice, de ajungeti sa platiti si 1000 de ron pentru o ora cu de toate sau 500 pentru o experienta cheala si seaca fara nimic special... Atitudinea de oameni supusi care accepta orice si moliciunea voastra e de fapt problema... Si nu vorbesc in necunostinta de cauza... Recent am fost un pic prin tara si am mai vizitat si fete din alte orase. Nu Timisoara, Cluj, Oradea, Bucuresti, Constanta si orese din astea preferate ale lor unde sunt "cainii cu covrigi in cosda", dar orase destul de mari si destul de aproape de capitala. Acolo nu neaparat ca sunt serviciile mai uauu, dar fetele sunt mult mai modeste si cu mai mult bun simt. si pretul standard cu tot inclus de obicei e 150 fin - 300 ora sau 200 fin 400 ora la unele mai rasarite. Nu au fetele aroganta si nesimtirea celor de aici si nu te trateaza ca pe sclavul lor, de parca tu ai trai pe banii lor, nu ele pe ai tai. Probabil ca barbatii din zona aia sunt si un pic mai barbati, nu au moliciunea ce o au ai nostrii din banat si nu le permit sa-i trateze asa Cat desre Sabrina, fara in discutie, daca tot suntem la rubrica "adevarul adevarat" va spun eu ca si-a pus anunt azi pe publi24 cu un alt numar de telefon si alte preturi, adica 200 fin si 450 ora, cum avea la inceput aici. Faptul ca fetele astea sunt niste miliardare si niste zeite la care trebuie sa va inchinati e doar in mintea voastra. In realitate viata lor e grea si la domnisoara pe topic doar ea posteaza si in rest sufla vantul, semn ca nu prea se inghesuie lumea sa-i plateasca ei 500 ron ora pentru o experienta cheala si nici 100 de ron in plus pentru orice intrebare care-ti trece prin minte. De fapt de-a lungul timpului am mai vazut ceva fete care aici pe forum aruncau preturi nesimtite iar pe publi erau mai ieftine Ba mai mult... Unele lucreaza doar cu publi pentru ca pe cei de pe forum ii considera niste "labari ratati care doar atarna aiurea aici. Niste barfitori care arunca cu banii aiurea si merita arsi la maxim" Cuvintele unei fete, nu ale mele Nu zic ca ar trebui sa fiti mai nesimtiti si badarani cu fetele si sa nu le respectati, dar zic ca ar trebui in primul rand sa va respectati pe voi si banii vostrii daca vreti respect de la ele, ca teoretic macar, voi munciti pentru bani si in caz de nu, tot veti munci la un moment dat, camd mor mamica si taticu, cand terminati de risipit averea lor sau cand functia aia calduta de la stat cu salariu mare si spaga nu va mai fii a voastra Respectul pentru mine poate fi doar in 2 feluri... Reciproc sau deloc In afara de 5 fete active aici pe forum pe care le am eu la favorite si le urmaresc si care chiar sunt ok, corecte si cu mult bun simt, eu personal am impresia ca restul va vand voua celor de aici vrajeala la suprapret, ca au vazut ca puneti botul si acceptati orice si au o perere despre voi mai proasta decat a mea
  8. Te rezolv eu tigane si iti vand unul la "pret bun"
  9. Nu stiu exact care-i regulamentul si cum se voteaza aici, dar daca e, si eu votez cu @AmaliaAme pentru ca e cea mia tare si pentru ca asa vreau eu!
  10. Nu conteasa cine a inceput, ca nu suntem la gradinita sa ma parasti la "doamna educatoare" Si se vede foarte clar din postari cine se comporta ca un copil cretin si frustrat.. Pentru ca mi-ai retras minusurile cum am zis nu-ti mai dau altele noi si nu te duc la reputatie negativa in urmatoarele zile. Eu nu retrag nimic! Zi mersi ca nu-t imai dau altele. Ca sa nu se mai reprete situatia, pe viitor, incearca sa nu-ti mai rezolvi probelmele tale personale cu escortele aici pe forum, mintindu-ne pe noi. Ca se vede de departe ca vorbesti prostii si exagerezi si nu da bine pe sticla PS: Prefer sa-mi consum reputatia dandu-i Amaliei like-uri la concursul de poze de exemplu, decat s-o stic dandu-ti tie minusuri
  11. @andreidin123: Eu iti recomand sa-ti rettragi minusurile date ampulea la fiecare postare de-a mea, doar pentru ca esti tu un frustrat Nu de alta, dar in caz contrar in 3-4 zile maxim te bag pe reputatie negativa... Pentru ca pot...
  12. Am ramas doar cu extensia aia "publi24 filtru avansat".. Doar ca nici aia nu prea mai functioneaza cum trebuie in ultimul timp si mai da si rateuri ca n-o prea mai intretine nimeni... Extensia in combinatie cu site-ul inspector escorte chair erau fix ce trebe Nimic nu-mi scapa Dar ca orice lucru bun, trebuie sa-l strice altii pana la urma
  13. Inspector Escorte era un site util pe care eu chiar il foloseam... Ia uitati ce s-a ales de el Macar autorii site-ului au simtul umorului https://inspector-escorte.com/
  14. Ce "marketing" ai in tine, mai domnisoara Eu cred c-a fost o greseala calculata.. Sa mai apara pe aici de vreo 4 ori filmuletul cu tine Si sa mai vada un pic timisoarenii ca esti zapacita si simpatica
  15. @farafiltre: Pai apeși și tu pe lupa aia și scrii: “escorte ieftine, fără extra-uri, nepretențioase și care fac de toate” și când dai căutare doar pe alea ți le dă 😉 Tot eu trebuie să te învăț mai colega? 😁😋
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.