Sari la conținut

Dennis699

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    4
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre Dennis699

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    ..
  • Interese
    Girls

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

Dennis699's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • One Month Later
  • Dedicated Rare
  • Week One Done
  • First Post Rare

Recent Badges

4

Reputație

  1. some language are universal😍😍🤣🤣
  2. În sfârșit am reușit să o vizitez pe Sabrina. Am întârziat puțin dar nu s-a supărat. O doamnisoara foarte frumoasă, chiar mai frumoasă decât în poză. Am făcut un duș, când am ajuns, totul era foarte curat. După duș, ne-am dus în pat și s-a asigurat că te ca ma simt confortabil. oralul fost bun. Pentru mine 7/10. După sex oral, am început actiunea. Cele două numere nu au ținut prea mult, pentru că era prea frumoasă 😍. La urma urmei, sexul a fost și pentru mine 7/10. După sex, am vorbit și am fumat o tigara fără grabă, este o doamnisoara foarte calma si intelegatoare pentru mine m-am distrat de minune. 100% voi reveni. Igienă 10/10.🤒
  3. A fost o neînțelegere. M-a contactat și a fost prietenoasă. Am o programare astăzi, iar evaluarea va urma în seara asta.
  4. Am încercat să fac o programare, dar am fost blocat pentru că nu sunt român, ci din Belgia. Foarte ciudat și neprietenos. O explicație a fost măcar ce mi-a putut oferi. I tried to make an appointment but was blocked because I'm not Romanian but from Belgium. Very strange and unfriendly. An explanation was the least she could offer.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.