Sari la conținut

zanupisic

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    3
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre zanupisic

Informatii Personale

  • Sex
    Barbat
  • Oras:
    Valcea

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

zanupisic's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post Rare
  • Conversation Starter Rare

Recent Badges

1

Reputație

  1. Am revenit, am renunțat la blonda și m am reprofilat pe brunetă: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/maria-noua-in-oras/801gi2df07ed7089dh3i5i1g233574e7.html Ok fata, nu se grăbește, dimpotrivă, îi place să vorbeasca, nu e figurată, se mișcă bine, arată bine, locația nu m a dat pe spate dar am înțeles ca își caută alta. Am apreciat mult ca și a făcut duș înainte să mă primească.
  2. Salut băieți, caut și eu o blondă frumoasă, dar ce găsesc pe publi 5 anunțuri cu același nr de telefon, puteți să îmi recomandați ceva pentru seara asta, mersi frumos
  3. Salut băieți, uitându mă astăzi prin lista, m a atras o blondă, am vrut să o sun și nu are număr, i am scris pe publi și nu răspundea apoi am văzut ca are un site in descriere cu un link spre only, am văzut ca e decât 3$ abonamentul am zis ca nu am ce pierde, am vorbit cu ea pe only și femeia nu vrea întâlniri doar sa vândă material, urat. Văd din ce în ce mai multe maimuțe din astea.. totuși specifică în anunț ca face și întâlniri, în fine TessaFox numele ei de scenă… https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/studenta-de-19-ani-ofer-total/h189200f120172d8e4233011967e36if.html
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.